Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire ciki a rugdalózó 3...

Mennyire ciki a rugdalózó 3 hónapos babán?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, számomra mai napig a legpraktikusabb, így mindig valami szép kis rugit adok a lányomra (alá meg body), ha kimegyünk, rá egy vékony vagy vastag overál. Viszont sokszor azt látom, hogy már az 1-2 hónapos babán is zokni, naci, harisnya, poló, szoknya, pulcsi, akármi... Illene már ezekre váltanom? Tudom, hogy hü.ye a kérdés, de első gyerek, a környezetemben nincs senkinek, de nem akarom, hogy "megszóljanak" minket az öltözéke miatt.
2017. szept. 29. 10:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Sokan hordják úgy a babájukat.
2017. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát, mondjuk én nem vagyok egy ilyen alkalmazkodó típus, nem érdekel más mit ad a babájára, de szerintem a rugi a lehető legjobb öltözék a babáknak, úgyhogy nagyjából 1 éves koráig biztosan abban lesz és nem valami szoros naciban, vagy leggingsben, ami nyomja a hasát. Mellesleg most vettem neki 86-os rugikat, nyilván ha már mászkál, akkor csak pizsamaként fogom ráadni, de amíg csak fekszik, tuti lábfejes rugiban lesz.
2017. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Nyílván ha nagyritkán mentünk valami olyan helyre nem azt kapott, de alapvetően oraktikus. Bár én szívtam vele, mert nagyon hosszú és vékony volt a fiam már akkir is és ami hosdzban jó vokt, az széltére hatalmas volt.
2017. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel mások véleménye ilyen dolgokban. Ennyi idősen rugdalózó volt rajta szinte mindig. Hasfájós volt sokáig, nem is -bírta a nadrágot.

Most hármas ikreket várok, ők is rugdalozóban lesznek. 3 gatya, 3 felső, 6 zokni és tuti, hogy a pszichiátriára kerülnék egy hét alatt.

2017. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a "trendiség" nem szempont. Sokkal inkább a babám kényelme, egészsége.

A 2 éves kisfiamra kb 1 éves koráig nem is adtam mást. Neki addig az volt a "dolga", hogy kényelemben gyakorolja a kúszás-mászást, ülést-állást. Nem pedig az, hogy anya egyfolytában huzigálja a póló vagy ing alját lefele, a nadrágot meg felfele. Az elég volt ünnepkor bőven.

2017. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A rugi és a body az egyik legnagyobb találmány öltözködés szempontjából. Praktikus, gyorsan levehető, melegen tart, nem kell attól félni, hogy lecsúszik a zokni, felcsúszik a nadrág szára, stb. Én sokáig használtam a fiamnál.
2017. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Konyorgom egy 3 honapos babarol beszelunk. A legkenyelmesebbek neki a "hagyomanyos" babaruhak, amit te adsz ra. Nem kell bazari majmot csinalni a gyerekbol, foleg h tuti nem is kenyelmes neki
2017. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy 3 hónapos csecsemő normális öltözete a rugdalózó és ha valami ciki, akkor az a nadrág, póló, ing, stb. Még orvoshoz is gyönyörű, minőségi rugdalózóban vittem és sokkal rendezettebb volt így, mint a többi gyerek csupasz derékkal, testükre tekeredő ingekkel, lecsúszó nadrágokkal.
2017. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az való egy ekkora babára!! Ez a normális öltözék nekik!
2017. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lassan méretváltás, de akkor továbbra is rugikat veszek neki. :)
2017. szept. 29. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!