Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Ma a babámmal(2 hónapos)sétáltunk a parkban és leültem egy padra.Sok ember ücsörgött ott és a babám egy hatalmast pukizott.Tényleg hatalmasat,hangos,hatalmas és büdi is volt.Erre elég furán rám néztek az emberek,bár senki nem szólt semmit,azért 1-2 emberről le lehet olvasni azt a mondatot:Miért itt a parkban fingatja a gyerekét?De könyörgöm,ennyire buták nem lehetnek az emberek,egy kisbaba nem tud semmit sem visszatartani és ami kikívánkozik az kijön akárhol is van.Ti nektek mi a véleményetek erről?

2017. júl. 4. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy ciki!! :) En max mosolyogtam volna rajta es kesz, ez egy kisbabanal abszolut mindennapos lehet, aki csunyan nezett, elmehet a pitsaba.
2017. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Talán azt hitték, hogy te voltál, az tényleg ciki lett volna. Nyilván egy babapuki nem az.
2017. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem beképzelted, nem hinném, hogy emiatt bárki is csúnyán nézne.
2017. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem ciki. Kicsi még, az lenne a furcsa, ha csak otthon csinálná.

Tényleg hihették, hogy te voltál, viszont nem kell nagy ész eldönteni, hogy egy felnőtt ember fingik nyilvánosan vagy egy baba.

2017. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt, hogy bárki is ezt gondolta. A 2 éves lányom is tudja, hogy a 2 hónapos húga azt és akkor csinál, amikor "eszébe jut".
2017. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Max ha azt hitték te voltál. De szerintem nem ciki es csak megmosolyogtam volna halványan
2017. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Te érezted magad kínosan, pedig nem kellene.
2017. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azt hitték, hogy te voltál.
2017. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
76%
Ez egyáltalán nem ciki! Az a ciki, hogy az embereknek nem esik :a kisbaba az egy kisbaba!!☺
2017. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Az én babám meg nagyot böffögött a pénztárnál, főleg egy ffi nézett ránk nagy meglepődött de kedves mosollyal, annyira abszurdum volt hirtelen abban a felnőttes sorakozos komolyságban, hogy mindenkit "feldobott". Én csak azzal magyaráztam, biztos a sok sörtől, igazi pasi :) nevetés volt csak.


Megesik az ilyen.

2017. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!