Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudom VISZONYLAG DISZKRÉTE...

Hol tudom VISZONYLAG DISZKRÉTEN megszoptatni a 4 hónapos kisfiamat? Cumisüveg kilőve.

Figyelt kérdés

Az útvonalam ez lesz (mégpedig gyalog):VIII.ker.,Baross utca (a Kálvária tértől a József krt-ig),aztán a 4-es,6-os villamos vonalán a Jászai Mari térig,majd ugyanez visszafelé.És úgy gondoltam,hogy visszafelé szépen,kényelmesen sétálnék,nézelődnék,időszerű lenne "kikapcsolni" egy picit.De visszafelé nem hiszem,hogy kibírja evés nélkül a babám...Nem igazán szeretném csak úgy előkapni a cicimet,habár el tudom takarni magam,de mégis...Segítenétek?Van arra valami "búvóhely"?Nem kell,hogy nagyon eldugott legyen,csak mégse a körúton...

Előre is NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET! ☺


2010. máj. 28. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha a túra előtt lefejnéd és magaddal vinnéd cumisüvegben?
2010. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fogadja el a cumisüveget...
2010. máj. 28. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:

McDonalds valami hátsó ülés háttal a vendégeknek??

Vagy a Jászai Mari tér környékén vannak zöldebb részek padokkal, ott is el lehet bújni.

Vigyél textilpelust, és takard be vele a babádat, miközben szopik, úgy elég diszkrét leszel.

Jó utat!

2010. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nincs ötletem, de amikor én így voltam, akkor kerestem olyan házakat ahol nyitva volt a kapu és a belső udvar parkosított. Ott tuti voltak padok is. A körúton sok van ilyen mert ott sok udvarban van üzlet is.

Esetleg olyan étterem ahol boxok vannak, (mc donald?).

A Nyugatinál a posta mellett nyílt egy új .... annak van egy szép parkja, ami viszonylag csendes.

A nyugatinál a westendben nem tudom van e szoptatós helység...eseteleg hívd fel az információs pultot előtte.

Kis kitérő a Liszt Ferenc térre? Ott is jó parkos és pados a dolog...

2010. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Westendben én már szoptatttam tavaly nyáron az akkor 5 hónapos lányomat, a pelenkázóhelyiségben.
2010. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a pelenkázóban szoktunk :-) A bevásárlóközpontokban van mindenhol. A Westendben is, ahogy írták.
2010. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat,mind hasznos volt!Igaz,végül magától megoldódott a problémám,mert útközben találkoztunk édesanyámmal,úgyhogy felugrottunk hozzá! ☺

De mégegyszer köszönöm szépen!! ☺

2010. máj. 29. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!