Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám megszoptatni...

Hogyan tudnám megszoptatni eldugult orrú 1 éves kisfiamat? Nem akar enni, fejésben pedig nem vagyok túl jó.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás előtt használj orrsprét majd szivasd jól ki az orrát hogy kapjon levegőt.
2009. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tengervizesoldat után orrszívózás majd orrcsepp, de így is elengedi 2-3 szívás után levegőért kapkodva. Ha áll akkor sem akar szopizni, de a szilárd kaját- ha keveset is - elfogad. Szerencsére vizet iszik és abból is amit kifejek. Most alszik, köhécsel és fújja sz orrával az buborékokat. Voltunk ma dokinál, orrcseppet és antibiotikumot írt + adok neki Cebiont 10 cseppet. Naponta még többször szopizik, de most katasztrofálisnak érzem a helyzetet.
2009. szept. 14. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szopizás közben is szívasd az orrát,meg a megszokottnál többszőr próbáld etetni.egyébként a tengervizes oldattal nagyon vigyázz mert,sok használat után vérezni fog tőle az orra,az én lányomnak a 3.nap után ömölt az orrából a vér,mert a só kimarta az orrát belől!jah még valami,jóó melegen öltösztesd és aszobába ha van éjjelre párásítót kapcsolj,akkor nem szárad bele az orrába a takony...
2009. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hónapos kisfiamnál pont ez volt a helyzet,hiába szívtam hiába cseppentettem,pár szívás után elengedte,volt nagy sírás.Kb.4 napba telt mire tudott rendesen szopizni,be is pótolta a lemeradását.
2009. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Éjszaka most be is lázasodott, és inni sem akar, már köhög is rendesen. Állandóan 37 felett van a hőmije, délután ismét orvoshoz megyünk. A Nurofenes adagolóval kínzom, ordít ha innia kell, remélem nem kötünk ki infúzión....

És azt is, hogy nem H1N1.

2009. szept. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!