Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok milyen...

7 hónapos babátok milyen tápszert kap? Valaki használja a müllerben megvehető milupa milumil2?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok? Mi a milumil HA2 adtuk eddig, a védőnő mondja, hogy van olcsóbb... Legalább próbáljam ki. Humana bébi fitt 1. De utána láttam, ez újszülött kortól van. Szerinte,m tápanyag nincs benne annyi, mint amennyi egy 7 hósnak kell. És most vettem a milumil2 a müllerben. Nem tudom mit csináljak. Maradjak a receptes HA-s tápszernél?
2010. máj. 28. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 7 hós babám is a milupa miumil HA2-t eszi, de egyszer pont nem volt felírva receptre, és 3 nap múlva mentünk volna tanácsadásra, ahol a doktornő felírja, hát már nem akartam emitt menni, így én a dm-ben vettem a sima milumil2-őt.semmi baja a babámnak.Talán annyi a különbség, hogy a sima sűrűbb.Én személy szerint maradok a receptesnél, de ha legközelebb is így alakulna, most 1-2 havonta megveszem a simát.
2010. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok,az kimaradt, hogy íratni nem akartam menni 3 nappal tanácsadás előtt is.
2010. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak az alső 6 hónapban adtam a lányomnak a HAs milupát. Azt mondta az orvos hogy a továbbiakban nem kell a hipoallergén, ha nincs a családban allergiás.Azóta a simákat adom, most már a3-t kapja. (elmúlt 9 hós) Semmi baja nem lett tőle. De nem egyszerre szoktattam át, hanem minden második evésnél adtam simát, ugyanis az elején nem akarta elfogadni, más az íze, szerintem sokkal finomabb minta HA-s. :) Jó babázást!
2010. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém soha nem kapott Ha-t. semmi baja töle, ha nincs allergiariziko a családban, nyugodtan adhatod. Barátnöm vett egy csomag humana-t, nemtudom, hogy ugyanaz a fajta volt-e mint amit irtál, de aztmondta -idézem- "mégegyszer ilyen habos mocskot nem veszek", de biztos van akinek az is bevált.
2010. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!