Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell öltöztetni egy 2...

Hogyan kell öltöztetni egy 2 hónapos babát 12-16 fokban ősszel?

Figyelt kérdés
Akár babakocsis sétához, akár "csak" annyihoz, hogy beteszem a hordozóba az autóba és elmegyünk mamához ott pedig kiveszem (kb 10 perc autókázás).
2017. okt. 6. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én babakocsis sétához egy overált adnék rà (nem a legvastagabb tèli, hanem ilyen átmeneti "maci" overàlt), és egy babakocsiba való bundazsákba raknám, vagy ha ilyen nincs, akkor alulra a baba alá egy pléd, aztán betakarnàm egy másikkal (vastagabb).

Ha autóval megyünk, akkor ugyan ez az overál és betakarnàm egy pléddel, amit majd az autóban levennék róla. Vagy amit én nagyon szerettem az a hordozóba beköthető bundazsák. Így nem kell overál. Azt csak kicipzárolod, ha bemelegedett az autó, vagy ha útközben elalszik és bementek meleg helyre, de felébreszteni nem akarod azzal, hogy levetkőzteted. Nagyon praktikus.

2017. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem a kisfiamra lazán kellett az overál ennyi idősen de a kicsit (3 hós) ma így vittem ki 13 fokban: harisnya, body, rugi, kocsikabát, kocsicipő, sapi és pléd. Melege volt! Ki kellett takarni, ezután másfél órát aludt.. Plüss overált 8-9 fokban ha ráadom, akkor nagyon jól érzi magát. A nyakát-hátát nézd, ha nagyon meleg, akkor sok neki. Illetve ha hűvös, akkor fázik.
2017. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*mózesben van, azon is van lábzsák féle, széltől védett, sokszor becsapós.
2017. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 6. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!