Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet ilyen melegben mint ma volt csak body-ba öltöztetni a babát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a kislányomat ma r.ujjú bodyba és rövid nadrágban vittem ki. Kalap volt rajta, napernyő, naptej.

3 hónapos lesz.

2011. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor elmentünk vásárolni, egy hosszú ujjú bodyt, zoknit és egy kantáros gatyót kapott, amikor napon voltunk, sapit, benn az üzletben nem kellett.

Mire hazaértünk, szegénykém teljesen átizzadt mindent...

Itthon is dög meleg volt, főleg a tetőtérben, ahol a szobája van. Egy rövid ujjú body és zokni volt rajta, vékony pléddel takartam csak. Nagyon élvezte, amikor hűvösebb lett, olyan három órát szunyált, hogy csak lestem.

10 hetes a kisfiam.

2011. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyár közepén tavaly a párhetes új szülöttömet rövid ill. ujjatlan body-ba vittem ki sétálni,plusz zokni,vagy az se meg sapi és textil pelenka a hasára ,de az se mindig.
2011. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
R.ujjú body+rövid nadrág+zoknis szandi volt ma a 15 hónaposomon. Nem izzad így, bár napernyőztem neki és az árnyékos oldalon mentünk, ha tudtunk. Én majd megsültem Szegeden.
2011. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!