Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos baba fürödhet már...

Egy hónapos baba fürödhet már bolti babafürdetővel?

Figyelt kérdés
Gabi fürdetőt kaptunk ajándékba, kipróbálnám, hogy tetszik-e neki (pancsolni nagyon szeret), de csak ha biztos nem ártok vele
2017. okt. 9. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

A bolti és a gyógyszertári között nincsen sok külömbseg max az, hogy illatmentes, de sok bolti is illatmentes...

Viszont amivel ártasz a babád börének az a mindennapi mosdatás. De ezt Mo-n még nem igazá látják az emberek, valaha azért terjesztették el védönök, hogy minden nap kell mosdatni a gyerekekt, mert iszonyat sok betegség terjedt a tisztátalansággal. Sajnos az emberek átestek a másik oldalra és most már azzal ártanak a gyereknek, hogy minden nap mosdatják. A bör kiszárad, rengeteg az ekcéma, a börbetegségek kicsi gyerekeknél...

Szóval nyugodtan használj gabit de ne vidd túlzásba, maga a fürdetök sem kellene mindig bele tenni, sima csapvíz is ugyan olyan jó, és ha kakás popot lemosod akkor felesleges minden nap beáztatni a babát.

2017. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem használhatod, mi olyan 2-3 hónaposan fürdettük egy ajándék tusfürdövel, én utána vettem neki bio tusfürdöt, de egyenlöre nem érzékeny a böre, szóval akár sima boltival is fürdethetném.
2017. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem igen. Én kb 2 hónapos korában kezdtem el a Gabit használni. Nem pattogott ki.
2017. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is tudom, eddig csak sima vízben fürdettünk, és csak kétnaponta. Azt mondták, ha leesett a köldökcsonk, lehet fürdetőt, de még nem vettem gyógyszertárit, gondoltam ha ez is jó, akkor nem is fogok. Egyelőre nem koszolódik a gyerek, inkább azért pancsolunk, mert élvezi, meg jó apa-baba program. Ahol kakis, azt meg úgyis azonnal lemosom.
2017. okt. 9. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül mi is 1-2 hónapos korban próbáltuk ki a bolti fürdetőket. Amikor láttuk, hogy nem okozott kiütést, megtartottuk a típust. A Gabit használjuk mi is :)

De kipróbáltuk már a Johnson's liláját is - de tény hogy az brutál illatos..

2017. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Norman Bates ***** válasza:

En Dove baby-t akarok venni, elso naptol azt fogjuk hasznalani, mivel it angliaban ugy tudom nincs gyogyszertari furdeto, mint otthon.

(Marciusra varom)

2017. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából ez tök egyéni. Nem rokkansz bele anyagilag, vegyél egyet, ha kipattog a gyerek vagy valami, akkor elfürdöd te. A gyógyszertáriról lehet hallani hideget meleget is, hogy mennyire jó, másnak használhatatlan, szerintem patikától is függ, hogy hogy keverik ki. Nekem is volt már kenőcsöm, amit egyszer tök máshol váltottam ki, hát tök másmilyen állagú is lett a végeredmény, pedig elvileg ugyanaz volt, aztán az mégis kb. kenhetetlen szar lett.
2017. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!