Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan készültetek a...

Ti hogyan készültetek a babaápolásra, gondozásra mielőtt megszületett az első babátok? Videókat néztetek? Könyveket olvastatok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Könyveket vettem, tök felesleges volt, nézd meg a babadoktor videókat a neten, azokban minden benne van.
2017. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvastam könyveket, fórumokat, babás oldalakat. A babadoktor videók nagyon hasznosak, tényleg minden bennük van.
2017. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezt tanultam, de megmondom őszintén túl sok hasznát nem vettem! Az ösztön irányít.
2017. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A babadoktor videok tenyleg jok, en is azokat neztem, meg egy konyvet is olvastam, amiben sok kep van es keves szoveg :D Aztan szules utan a korhazban a csecsemosok, majd itthon a vedononk mindent megmutatott. Pelenkazas, furdetes, oltoztetes, kb. ennyi.
2017. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anyukámat kértem, hogy mutassa meg, mert képzett ápolónő, csecsemőápolást/gondozást is tanult, vizsgázott is belőle. Persze vannak dolgok, amiket már másként szokás csinálni, más a gyakorlat, úgyhogy utána is olvastam, aztán úgy csináltam, ahogy nekem praktikusabb volt. A második gyereknél meg már pláne egyszerűsítettem :)
2017. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alapveto dolgokat a korhazban megmutattak.

Egyedul a baba ujraelesztesrol neztem videot, de hala isten nem volt ra szukseg.

Ha kerdesem volt inkabb megkerdeztem vkit.

2017. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!