Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen első szülinapot rendezt...

Milyen első szülinapot rendeztél a babádnak?

Figyelt kérdés
Inspirációkat gyűjtenék, köszönöm.
2017. szept. 9. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondosan kivalasztottam milyen tortat sutok, es hivtunk par vendeget, 2 kis baratot ( mi rengeteget vagyunk gyerektarsasagba ) , tesom, szomszedom es ket baratnom. 2 korul kelt fel a pici, ekorul jottek es 5 korulig maradtak. A torta, jegkrem, hazi limonade es fott kukorica volt, juniusban.
2017. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Családit. Nagyszülők, férjem nővére a gyerekekkel, az én húgom és öcsém.


Mi si terveztünk két kis barátot, de aznap reggel meghalt az apósom, és inkább lemondtuk, családdal maradtunk...

2017. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elozo, de szomoru :(

Nekem nem sokkal szules utan halt meg apukam :(

2017. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bölcsiben volta gyerekekkel az egyik neki, adtam be sokmindent amit szabad, szines tányérok, tortadiszek, gyertya, rostos italok, pár csomagolt aprosüti és fényképezőgép (többe került a bölcsis szülinap mint az itthoni :))


Itthonra együtt szenvedtunk anyuval az igazi "bababarát" tortával, tönkölylisztből, rizstejjel, stb, nagyokat nevettünk :)


A vendégek is szűk családi kör, kaptak a fejükre szines csákókat, zöld tea, üdítők, nálunk ritkán vannak ennyien, igy gyermekemnek többet jelentett, örült nagyon és imádta a tortáját :)

2017. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*és jo minőségű lufik mindenhol.a gyerekek nagyon élték :)
2017. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*hoppá, az a 2. szülinapja volt amiről írtam
2017. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külföldön élünk, így hármasban mentünk el tehénfelvonulásra :) (Igen, itt olyan is van). Nagyon élvezte, aztán este kapott egy epres-málnás joghurttortát - ezt én élveztem legjobban -, és egy doboz faépítőkonkát - ezt meg a férjem :D
2017. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!