Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo hintát érdemes venni 10...

Adamo hintát érdemes venni 10 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Most jutottam olyan lehetőséghez, hogy szuper áron meg tudnám venni. Nem nagy már hozzá? Nagyon aktív kisbaba, mászik feláll, kapaszkodva lépeget már. Az alvással egyébként nincs gond, játék közben használnánk.
2017. okt. 18. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-9 hónapos korában vettem, nem szokott már bele, kb. 3 alkalommal ült benne, aztán eladtam én is, hogy ne foglalja a helyet.
2017. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Mondom ezt úgy, hogy 6 hetes korától napi szinten használtuk, 10 hónapos koráig nappal abban aludt, de utána már bőven nem volt úgy kihasználva, pedig hintamániás a lány. Csak akkor hintázik benbe, ha kint ítéletidő van és így nem tud kint.
2017. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. okt. 18. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hósnak már nem vennék, ha mászik, kúszik, akkor könnyen ki tudna fordulni belőle. Ez pont az a kor, mikor épp nem használják. 1,5-2 évesen majd újra tudja használni, már rendes hintaként, szóval aki megvette kiskorban, ki tudja használni, de neked inkább egy rendes műanyag vagy fa gyerekhintát ajánlanék
2017. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tul nagy hozza,nehogy kificankoljon.
2017. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!