Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkát érdemes...

Norcs_ kérdése:

Melyik pelenkát érdemes használni két hónapos babánál, amelyik árban és minőségben is megfelelő?

Figyelt kérdés

#Pelenka ára #Pelenka minősége
2016. aug. 30. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a libero vált be, pedig a drága pampers-t is próbàltuk.A rossmanban 1 csomag libero pelenka mellé ajándèkba kapsz egy popsitörlőt, illetve rossmanno kártyával kb. 15% kedvezmény jár most rá.Így szerintem nagyon megéri ☺☺
2016. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Eszter76 ***** válasza:
Libero. A Pamperstől kiütéses lett, mert agyon van illatosítva. Amíg nem nőtte ki a 4-es Liberot, addig csak azt használtunk, minden méretben. Most a Penny saját márkás 4-est használjuk, mert nagyobb, mint a többi 4-es pelus, de kisebb, mint az 5-ös. :-)
2016. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt Nektek kell kikísérletezni, mert mindenkinek más válik be. Általában az ilyen kérdésekre mindenki mást válaszol. Nekünk bevált a Lidl-s meg a régebbi Tesco-s, a mostani Tesco-s is elment. A drágábbakból én a Liberot szerettem, a Pampers-t meg nem. Szokták még az Aldisat dícsérni, én azt egyáltalán nem szerettem, meg Rossmann saját márkásat, azt nem próbáltam.
2016. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a baba dönti el,nem te. A fiammal csak a pampers volt az amitől semmi kiütése nem volt. Lànyomnak meg teljesen mindegy, viszont a rengeteg pisit nem mindegyik szìvja be. Müller sajàt màrkàsat hasznàlunk,mert vékony, nagyon bìrja a pisit és majdhogynem pampers minőség.

4es méret 35db 1790Ft, de mindig kapsz kupont ìgy pàrszàz forinttal olcsóbb. A 3- as az talàn 1590 vagy 1490 és 40 db-os

2016. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is Müller saját márkát használunk.
2016. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Müller, rossmann és lidl pelusokat használtunk.
2016. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom, hogy mindenkinél más válik be nem egyformák a babák. :) Csak kíváncsi voltam, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak az egyes márkákkal. Olyat keresek ami minőségileg is jó de nem túl drága.

Több fajtát is kipróbáltunk mivel igy kaptuk őket. A Pampers jó volt de nagyon erős az illata ami szerintem nem épp a legjobb a babáknak. A Bella happy pelenka anyagát kicsit durvának találtam. A liberó jó volt de sok selejtes darab volt benne, bár lehet csak kifogtuk...

Amúgy a lányomnak egyik pelenkával se volt problémája.

Köszönöm a válaszokat, így van támpontom merre keresgéljek.

2016. aug. 30. 23:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Pampers vált be.A Libero-tól pár nap alatt kiütéses lett.A többitől meg durván kipirososott.
2016. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Lidl toujour vált be
2016. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!