Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébikomp ártalmas vagy nem?

A bébikomp ártalmas vagy nem?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket kérnék!
2010. máj. 29. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellenérv: állítólag nem tesz jót a baba gerincének, akinek még a kúszást, mászást kéne gyakorolnia. "gyógyászati segédeszközre" csak a betegeknek van szükségük. Egy baba anélkül is megtanul járni.
2010. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek nagyon szerették,és semmi bajuk nem lett tőle.Igaz,hogy csak akkor tettem bele őket,amikor már stabilan ültek,kb 6 hósan.
2010. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyit: az első válaszoló linkjéhez. Nem azért tettem bele őket,hogy járni tanuljanak,hanem azért,mert pl. a konyhában a járóka nem fért volna el. Így viszont mellettem lehetett a baba. És nem egész nap voltak benne,csak rövidebb ideig.
2010. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ártalmas lenne, akkor már rég betiltották volna.

Németországban élek, és itt is ezer ezer ilyen jobbnál jobb ilyen babay komp van.


Igaz én nem szándékozom venni, de ha kapok elfogadom.

2010. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Off, bocs erte! Utolsonak: neharagudj, ha tolakodo vagyok, de megkerdezhetem merre eltek, mert mi is ittvagyunk es senkit, de senkit az eg vilagon nem ismerek.
2010. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg tényleg gyógyászati segédeszköz volt, én is úgy tudom. Csak kevés ideig szabad használni, úgy nem árthat. Pl. a szomszédban a kislány sokat volt benne és csak pipiskedve járt később is, míg az orvos el nem tiltotta a bébikomptól őket.

Sok minden van, ami káros, mégis használják. Pl. a kenguruban kifelé lógatott gyerekek :(

2010. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Darmstadt, hessen tartomány
2010. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!