Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy végre legyen...

Mit tegyek, hogy végre legyen valami a pelusba?

Figyelt kérdés

7hetes a babám és 1hete nem kakilt. A védőnő csak nyugtat, hogy mivel anyatejes ez normális. Normális???

Az első gyereknél 4nap volt a max de nem húzódott soha el 1hétig.

:-(

Nyugodt baba, pisi van és sokat pukizik....de kaki sehol.( szorulása nincs)

Az orvost nem értem el a védőnő szerint ügyeletre nem érdemes ezzel menni.

Tegnap adtam neki kamillateát pici cukorral ...de semmi.

Nagyon féltem őt :-(

Volt valaki hasonló helyzetben a babájával?

Mit tettetek?


2017. okt. 21. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnál 10 nap volt a maximum. Ha csak anyatejet eszik, tényleg nem gond, mivel szinte 100%-ban feldolgozza a szervezet így nincs végtermék.
2017. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg normális
2017. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs gond, amíg az emésztése rendben. Puki van, szorulás nincs. Minden rendben. :)
2017. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hidd el, hogy semmi gond. Normális. Nem érdemes a 2 gyereket összehasonlítani, hisz csak idegesíted magad vele. Nem egyformák.


A fiamnál anno nem volt ilyen, a lányomnál 14 nap volt a csúcs, hogy nem volt kaki. 2-3 hónapig havi (!!!) 2 kaki volt.... utána bepótolta a bokától tarkóig kakikkal. Semmit sem tettem. Nem trükköztem, nem teáztattam, nem hőmérőztem, nem szélcsöveztem.

2017. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejesnel 7-10 nap teljesen normalis.


A haziorvosunk mondta, hogy volt baba aki havi egyszer kakilt. Ez csak annyit jelent, hogy teljesen megemeszti az anyatejet.

2017. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 nap normalis, amennyiben nem erolkodik, mert olyan esetben a 2 nap sem az, ha lathatoan nyomna, es sir, hogy nem megy, de nalatok szerencsere ahogy irid, nem ez van.
2017. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!