Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Ikreim fognak születni, egy fiú, és egy lány babánk lesz. Arra gondoltunk a párommal, hogy a kislányt Dzsindzsernek, a kisfiút pedig Dzsúliónak neveznénk el. Szerintünk nagyon aranyos, hogy ritka, ugyan olyan kezdőbetűjű nevet kapnak a picik, de a leendő nagyszülőknek nem tetdzik az ötlet. Ti mit gondoltok, nektek tetszik ez a párosítás, szerintetek illik egymáshoz ez a két név?

2017. okt. 22. 22:13
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk romák, bár nem értem ha atok lennénk azzal mi lenne a baj. Szerintem is jobb lenne a név J-vel vagy G-vel, de hát úgy nem anyakönyveztetherő. És nem értem miért kell rögtön a rasszizmussal jönni, 100%ban magyar (nem roma) a családunk múltja.
2017. okt. 22. 22:34
 12/38 anonim ***** válasza:
69%
Julián és Kinga azok milyenek lennének inkább? Mondjuk amúgy a Dzsúlió hangzásra tetszik egyébként. A Ginger sehogyan sem, azt totál nem adnám, de a Dzsúliót se annyira, az is túl idegen hangzású. Az nem hangzik rosszul, csak idegen hangzású szimplán tényleg. Jól hangzik, egész jól, csak tényleg idegen hangzású eléggé.
2017. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
#12 pont ez a lényeg hogy szokatlan. De amugy tetszenek azok a nevek amiket írtál, majd elgondolkozunk rajtuk.
2017. okt. 22. 22:37
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy fűszer és egy mesehős karakter illetve egy lónév jutott eszembe,miközben olvastam ezeket. Ne haragudj,de borzalmasak. Belegabalyodik a nyelvem miközben kimondom őket,és a gyerekekkel toltok ki ezekkel a nevekkel. Egy Csenge-Csanád/Csongor, Mirella-Márton,sokkal szebb páros. De ezek csak tippek. Rengeteg olyn név van ami különleges de szép is,de nincs túlhypeolva és ha számít az hogy ugyanaz legyen a nevek kezdőbetűje.
2017. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
72%
Ertelmes magyar ember nem ad ilyen neveket, ennyi.
2017. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Quatermain ***** válasza:
87%

Lakatos Dzsukel Alehandro Nintendo


Lakatos Britniszpirsz Dzsamala

2017. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
76%
Kegyetlen😂😂
2017. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Dzsúlió az amúgy nem inkább Húlió mert spanyol nyelvterületen gyakori? A Dzsindzser helyett Gyömbér? Azt se sokan adják a gyereküknek. Amúgy azért se jó párosítás szerintem, mert az egyik spanyol a másik angol. Az apuka beleegyezett csak a nagyszülők nem? És csak a dzs kezdőbetű miatt tetszik vagy amúgy is?
2017. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
24%

Pont van most egy kérdés az Alen névről.

Alen és Alina? Ezek is különlegesek és a magyar fülnek barátságosabb.

2017. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, nem, az Alen se jobb mint Dzsúlió:-D

Látom a "hogyan szúrjunk ki a gyerekkel" mai epizódját láthatjuk. És attól hogy ritka még nem lesz szép...de

igazad van, nem neked kell azzal a rettenettel élni hanem a gyerekednek, őt fogják előítéletek érni a neve miatt.

2017. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!