Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Ikreim fognak születni, egy fiú, és egy lány babánk lesz. Arra gondoltunk a párommal, hogy a kislányt Dzsindzsernek, a kisfiút pedig Dzsúliónak neveznénk el. Szerintünk nagyon aranyos, hogy ritka, ugyan olyan kezdőbetűjű nevet kapnak a picik, de a leendő nagyszülőknek nem tetdzik az ötlet. Ti mit gondoltok, nektek tetszik ez a párosítás, szerintetek illik egymáshoz ez a két név?

2017. okt. 22. 22:13
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mire ez a nagy előítélet, én roma vagyok és a kislányaimat Csengének és Olivíának hívják, a fiamat pedig Milánnak, egyszerűen azért, mert ezek tetszettek.De szerintem az alapján sem kéne ennyire lenézni egy teljes népcsoportot, hogy ki hogy nevezi el a gyerekét. Attól még nem biztos,hogy putris valaki, mert Rikárdó vagy Kiara,vagy Dzsúlió nevű gyereke van.Nem függ össze az életmóddal, hogy milyen név tetszik valakinek.
2017. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A Kiara nev nekem nagyon is tetszik. Nem feltetlenul ciganyos, meg meg az Alina is jo
2017. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nee..Kiara nagyon csúnya.. a Dzsindzser kategória, annyival megspékelve hogy tucatnév is. Mifelénk a Kiarák 80%-a kisebbségi. De az Alina az tényleg szép.
2017. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Inkább Kinga és valami értelmes fiú név, mint Dzsindzser és Dzsúlió. A Dzsindzser külföldön (Ginger) tetszik, Dzsúlió kicsit sem tetszik.
2017. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Hú,ehhez még hozzá akartam szólni,szerintem elmulasztottam


Van lánynak pl hasonló


Georgina, és Virgínia

Georginát már hallottam Dzsinának becézni, Virgíniát pedig Dzsininek

2017. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

35.vagyok,meg még vmeik előző, a telefonomba még írtam föl párat; az Aurélió az most csak így eszembe jutott,de az is túl külföldies, meg mostmár picit ilyen valóságshow-s név is; szal ez most csak eszembe jutott, ezt nem írtam

Leonárdó, Lénárd, Roland, A Berlioz is túl külföldies, egy mesében volt a kutya neve, külföldies ez is, szóval ezt se igen adnám, csak ha már beírtam a felsorolásba, akkor gondoltam, beírom mégegyszer, Leon, Leó/Liónak is lehet ezt becézni/ ejteni akár; van esetleg még ilyen is, hogy Leontin, bár ez is kicsit idegen hangzású, meg még írtam föl ilyet még lánynevekhez, hogy Gertrudisz, Gerda

2017. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Mintha lett volna már egy ilyen kérdés pár évvel ezelőtt is. Nekem nem tetszik, de nincs közöm hozzá.
2017. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 p.szabina1223 ***** válasza:
A Ginger külföldön okés, a Julio is menő más országokban.De itt, Magyarországon szerintem elég tré lenne az életük ilyen nevekkel, ne tolj ki velük (amint nagykorúak lesznek, szerintem megváltoztatják a nevüket). Annyi szép név van, szerintem gondoljátok át még egyszer!
2017. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!