Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség ha a melegtől...

Mi a különbség ha a melegtől pöttyes a babám mellkasa, vagy a kóstoltatástól (őszibarack)? Most melyik lehet?

Figyelt kérdés

Melyik mennyi idő alatt múlik el? Apró piros pöttyek vannak rajta, ha megsímítom kicsit dudoros is.

4 hós és tápszert eszik már rég.


2010. máj. 29. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
az enyémen ugyanilyen pöttyök vannak a melegtől! csak szopizik, szóval tuti attól. de másnapra/harmadnapra elmúlnak!
2010. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Most éjszakára már csak egy hosszúujjú bodyt és egy vékony nadrágot adtam rá. Rövidujjút nem merek adni rá. Bár 24 fok körül van. Te miben altatod?

2010. máj. 29. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
a melegkiütés elmúlik, ha megfürdeted, majd figyeld fürdés előtt, ha ott van, és amikor kiveszed nincs rajta, akkor melegkiütés volt. Ha ételtől van, akkor nem múlik el a fürdéssel.
2010. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem múlt el! Tegnap is volt rajta és ma talán még több is. Bár szerintem melege is van, ezért nem tudom, hogy mitől is lehet igazán. Mikor rajtam elalszik, eléggé szokott izzadni. De nagyon vékonyabban sem merem öltöztetni, nehogy megfázzon.
2010. máj. 29. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is tele van ilyenekkel. Míg csak szopott akkor is, meg most is, hogy már eszeget. Közel hét hónapos, 1 hónapja kezdtem a hozzátáplálást, előtte nem is kóstolgatott. A doktornő szerint ez hajlam is, az én bőröm nagyon száraz, tehát ez örökletes is lehet, de nem tudnak biztosat. Gyógyszertári kenőccsel és hidrofiles fürdetővel kell kenni. Hol jobb, hol rosszabb. Az a rosszabb, mikor viszket is neki, de ez szerencsére ritkán van.
2010. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekünk is lesznek újak a melegek miatt, de nagyon hamar elmúlik. amik ma lettek rajta, már nem is lászottak, mikor fürcsi után akartam kenni. ami nem, azt szaliciles alkohollal szoktam bekenni fürdés után, mert a védőnő ezt javasolta. én nem vettem észre, hogy ettől rosszabb lenne neki. én ujjatlan hálózsákban altatom egy hosszú ujjú bodyval. napközben is egy rövid ujjú body van rajta egy kis zoknival a lakásban. ha kiviszem, egy vékonyabb hosszú ujjú rugit még ráadok és egy vékony füles sapit, mert még csak 6 hetes. de ezt már nehezen bírja elviselni magán. de ilyen csalóka időben nem merem másban kivinni, főként, hogy nem szeretném, ha érné a bőrét a nap, mert nem merem még neki naptejjel kenni.
2010. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlt el a fürdéstől, akkor az nem melegkiütés. Mutasd meg egy bőrgyógyásznak, az a legbiztosabb.
2010. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!