Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tisztítjátok a cumisüveget?

Mivel tisztítjátok a cumisüveget?

Figyelt kérdés
A teától megbarnult, vagy pl. a kubutól megsárgult cumisüvegre gondolok, mert hiába mosom el hiába sterilizálom az elszíneződés megmarad....
2010. máj. 30. 06:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is sárga a színes löttyöktől, de csak a cumi és hiába mosom nem jön le. Viszont a cumisüvegbe öntsél ecetet, tedd me a mikroba és forrald fel, azzal nekem lejött, majd azt sz ecetet átöntöm a vízforraloba és ott meg vízkőtlenítek vele. A cuminak ecet íze maradt de az üveg nem veszi át.
2010. máj. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek! És elfogadja a babád az ecet ízű cumit? Én is gondolkodtam, hogy kipróbálom, de félek az enyém nem fogadná el. (bocsi az offért)
2010. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!