Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szellemet láthatott?

Szellemet láthatott?

Figyelt kérdés
A kutyusom minden este mikor a szüleim nem voltak itthon nézett befele a szobájukba és ilyen pöffögő hangot adott ki és futott be a szobájukba és elkezdte csóválni a farkát pedig senki nem volt itthon csak én meg a Lizzie.Mire csóválhatta a farkát?? És ez normális dolog??
2009. aug. 31. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia.Nem vagyok egy spirituális dolgokban jártas, és alkat sem, de mindenesetre érdekesnek tűnik.Egy ismerősöm, aki szintén a házunkban lakik, a múltkor kicsit restellve mondta el a velük történteket.Sétáltatta a shar-pei-ét, a kutyus megállt, megmerevedve, és egy pontra meredt, ami a gazdi elmondása szerint egy kb. 5 m-re lévő fa törzse volt.egyszer csak elkezdett a kutyus morogni,aztán vicsorítani, majd kis idő múlva nyüszítve hátrálni. a gazdi nem látott semmit, kíváncsi volt, hogy mi lehet az ami a kutyából, eddig nem ismert reakciót váltott ki,de a kutyus nem volt hajlandó egy centit sem közelebb menni.Aztán egyszer csak viszont erősen fokuszálva elkezdett a kutyus a szemével követni valamit , és mindezt emberi szemmagasság vonalában, de nem volt ott semmi. Aztán megállapodott egy ponton a tekintete, megint nyüszíteni kezdett, és hátrálva igyekezett minél hamarabb elmenekülni onnan.

A gazdi mindehhez hozzátette, hogyha más mondta volna neki nem igen hiszi el, de teljesen úgy érezte -végigszemlélve a kutya reakcióit,és figyelembe véve, hogy ő semmit nem látott-, hogy a kutyusa szellemet látott. Úgyhogy igen. Láthatott szellemet a kutyusod

2009. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
43%
normális dolog mivel nem voltak otthon a szüleid érezte a szagot a szobán de a szüleid nem voltak ott. és a kutya ezt nem tudta hova tenni..
2009. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
most elmesélem egy gyerekkori történetemet. Mikor 5.-es voltam, volt egy legjobb barátnőm, akinek az anyukája ilyen spirituális dolgokkal foglalkozott, szóval ilyen szellemekkel meg ilyesmik. A lánya (az én AKKORI barátnőm/már nem vagyunk azok) is hitt az ilyen dolgokban, és állandóan azt mondogatta, hogy látja a szellemeket... stb. Na én persze nem hittem neki, de érdekes történeteket mesélt azért. Aztán egyszer mikor átjött hozzám, és meg akarta simogatni a kutyámat ő érdekes módon reagált: behúzta a füleit, vicsorogni és morogni kezdett a barátnőmre. Igaz, akkor látta először, de az én kutyám nagyon barátságos, minden idegennek örül, csóválja a farkát, és még soha nem láttam, hogy valakivel így viselkedett volna. Ez még nem lett volna elég, de ráadásul feltünt nekem, hogy a kutyám szeme ide-oda mozog a barátnőm "körül", mintha a szellemek körülvették volna, mintha vonzaná a szellemeket... na akkor kicsit betojtam, és mondtam neki h felkéne hagynia az ilyen szellemes dolgokkal, mert ez már elég bizarr... ezután rá nemsokkal történt egy olyan dolog, ami ha nem velem történik, el sem hiszem, de ez már nem ide tartozik:)
2009. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

17:11 es felcsigáztál, meséld el h mi történt veled azután :P :D


amúgy szerintem láthatott szellemet, hiszek a szellemekben, de még kutyával ilyeneket nem tapasztaltam (kinti kutyák).

2009. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

17.11!

Meséld el! :)

2009. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az állatok sokkal fogékonyabbak a spiritualitásra, mert ők ösztönlények, nem homályosítja el a földöntúli észleléseiket a világ történései, mindennapi gondjaik, gondolataik, mint nálunk embereknél. na jó ez elég ködösen hangzik, de valami ilyesmivel magyaráztuk mi is azt, amikor a macskám csinálta azt egy téli este, hogy ledermedve figyelte a nappalinkban az ágyat majd felborzolta a szőrét és fújt.. pedig nem volt ott semmi, senki nem volt a szobában.
2009. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
légyszii meséld el mi volt utàna!
2009. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

bocsi, nem láttam h írtál:)

hát jó, akkor elmesélem:) szóval az eset ugyanezzel a bizarr barátnőmmel történt... (és a kutyás esetem után, szóval ekkor már kezdtem hinni a szellemekben) szintén nálunk, elég nagy kertünk van, és a kert végébe felépítettünk egy sátrat, ahova a barátnőmmel bementünk, beszélgettünk. Az idő viharos volt, ami alapjába véve is félelmetes hatást keltett:) nagyban beszélgettünk, amikor hirtelen elhallgatott. Mondta h látott valamit a sátor bejáratánál... teljesen bevoltam szarva, megse mertem mozdulni. De utána mondta h az a "valami" kiment a sátorból. Kicsit megnyugodtam. Megkérdeztem tőle hogy nézett ki, azt mondta, hogy jószándékúnak tűnt, és teljesen úgy nézett ki, mint "szűzmária". Hát ezt kicsit furcsálltam, de mondtam neki hogy ha tényleg jószándékú akkor hívja vissza (bár iszonyatosan féltem, hajtott a kíváncsiság). Ő visszahívta, nemsokára újra megjelent a szellem. Kommunikálni kezdett vele, én meg csak figyeltem szinte lélegzet visszafojtva. Hirtelen azt mondta a barátnőm, hogy nagyon furcsán érzi magát... és hogy érzi a szellemből áradó "gonoszt". Én rögtön rávágtam, hogy küldje el de nagyon gyorsan.

(A következő dolgok mint egy pillanat alatt zajlottak le.) Ahogy ezt kimondtam hirtelen szörnyen éreztem magam, mintha a levegőt nehezebben tudtam volna venni, a gyomrom is felfordult, szédültem... és amikor becsuktam a szemem, ijesztő látvány tárult a szemem elé: szabályosan láttam a szellem arcát, olyan közel volt az én arcomhoz, hogy a szívverésem is megállt, és az arckifejezése... halálra rémített, azt üzente nekem, "nehogy rábeszéld"... szó szerint annyira megrémített, hogy nem mertem még a barátnőmnek se szólni. Akárhányszor lehunytam a szemem, láttam az arcát olyan tisztán, mint még soha semmit... nem olyan volt, mint amikor sokáig nézel egy fényes tárgyat, és amikor becsukod a szemed, még mindig látod... egyszerűen nem tudom leírni, milyen volt... de halálra rémített. Fogalmam sem volt, hogyan láthatom, és hogy mitől lehet ez. Aztán végül mondtam, hogy inkább ne küldje el kérdezzük meg miért jött. Ezután hirtelen sokkal jobban lettem, és többé nem láttam a szellem arcát. Ahogy telt az idő, a barátnőm egyre furcsábban viselkedett (már sajnos nem emlékszem minden részletre). Egy jó darabig ez nem tudatosult bennem, mert még mindig a sokk alatt álltam. Aztán mikor a hangja is kezdett megváltozni (mélyebb lett) akkor már kezdtem gyanakodni, hogy valami itt nincs rendben. Mondtam barátnőmnek, hogy nekem nagyon kell wc-znem ezért kimegyek (persze nem kellett), már nyúltam volna a cipzárért, hogy kimenjek, amikor elkapta a kezem, és mondta hogy ne menjek sehova. A további történtekre nem emlékszem, mert annyira féltem. Máig nem tudom mi történt, de azt hiszem az a valami "megszállta" a barátnőm. Haza küldtem. Évekkel később már nem volt ennyire "szellem mániás", mondhatni normális lett, de rákérdeztem, hogy mi történt vele azon a napon. Azt mondta, emlékezett arra a szellemre amit látott, meg hogy a jelenléte "kellemetlen" volt, de többet nem mondott. Azt is megkérdeztem, hogy miért nem engedett ki a sátorból, amikor ki akartam menni. Azt mondta, hogy ő ilyenre nem emlékszik... most vagy hazudott vagy nem, megjátszotta-e vagy sem, én nagyon megijedtem, és mikor "láttam" a szellemet az olyan valóságosnak tűnt... de ha nem velem történt volna, persze nem hittem volna el:) úgy hiszem bárki láthatná a szellemeket, csak hinnie kellene bennük... de igazából inkább senki ne kezdjen szellemekkel, mert (a barántőm anyukája szerint) ha az emberek kapcsolatot akarnak létesíteni a szellemekkel (pl szellemidézés) előszeretettel gyűlnek oda a gonosz, rossz szándékú szellemek... szóval ilyennel nem érdemes szórakozni. Akkor és ott megfogadtam, hogy soha többé ilyet. Nekem pont jó így az életem, ilyen normálisan:)

2009. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

köszi h leirtad!!

tényleg nem semmi lehetett átélni, én hiszek neked :)

tök érdekes ez az egész dolog.

De akkor mit akart az a szellem?

és milyen volt az arca,emberi? fehér-áttetsző volt,ahogy a filmekben? vagy nem is a szemeddel láttad?

voltak arc vonásai?

2009. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon szép fiatalos arca volt, egész pontosan láttam az arcvonásait, de nem volt szemgolyója... bár szép volt, egyúttal nagyon félelmetes is... számomra is érdekes, hogy csak akkor láttam, amikor lehunytam a szemem, ezt máig nem tudtam megfejteni. És tényleg hasonlított szűzmáriára, ugyanolyan rongy volt a fején. Bár látszólag kedvesnek tűnt ezzel a "szűzmáriás" megjelenéssel, tényleg érezni lehetett a belőle áradó rosszindulatot. Olyan volt, mintha egy aura lett volna, biztos láttál már olyan képeket, ahol látni lehet az aurákat, és arany színű volt. Azt hiszem már soha nem tudom elfelejteni azt az arcot.
2009. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!