Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A melegtől valószínű meleg...

A melegtől valószínű meleg kiütései lettek a 2 hónapos fiamnak a ruhával fedett részeken. Túl nem öltöztetem, mégis mindig izzad. Mit tudok ellene tenni? Van vmi kenőcs rá?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen ruhát, mennyit adsz rá? Ha izzad, akkor csak túl van öltöztetve valamennyire véleményem szerint....

Kisfiam a hétvégén annyira izzadt anyóséknál, hogy egy szál rövid ujjú bodyban aludt, napközbenre pedig csak egy gatyót adtam még rá ezen kívül!!!

2010. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az én kisfiamnak is ez a baja két napja, főleg a hátán jöttek elő ezek a melegkiütés szerű pöttyök. Majd most hogy hűvösebb van megfigyelem, hogy elmúlik-e. Én fürdés után tegnap behintőporoztam, hátha segít. Az én kisfiam is hamar megizzad, de tovább nem merem levetkőztetni. Pamut ruha, ami nem túl szűk, tehát jól szellőzik, nekünk ezt mondta a doki anno.
2010. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Orvos vagyok. Cremor aquosus. Recept nélkül adják a patikában. Pár nap és gyönyörű lesz. Amúgy ez nálunk is elő szokott fordulni, de ha előjönnek, a könnyedebb ruházattól az én kislányomnak nem múlik el, kenni kell. Sok sikert, remélem Nektek is beválik!
2010. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!