Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tomy Freestyle kenguruval...

Tomy Freestyle kenguruval tényleg kényelmesebb lesz a derekamnak?

Figyelt kérdés
Most rendeltünk a vaterán egy ilyen kengurut, mert a babánk (4 hónapos múlt)nem szereti a babakocsit, csak a kengurut (eddig Brevi, félvállas volt), sajnos ott is csak kifelé fordítva (befelé fordítva sír). Kifelé fordítva nagyon sok időt képes elnézelődni, az orvos szerint nincs ezzel semmi gond, mert nagyon jól tartja magát és a kenguru nagyon jót tesz a csípőjének is (rá is írta a papírunkra, hogy 3 hónapos kortól rendszeres kenguruzást javasol). Én sajnos nagyon derék és hátfájós, műtött vagyok, de másképp nem tudom magammal vinni, csak kenguruban. Ez a kenguru tényleg kényelmesebb, derékkímélőbb, mint a többi?
2010. máj. 31. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem mert én is ilyet rendeltem!!!
2010. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugye erről tudtok?


[link]

2010. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igy van,sokkal könnyebb ebben vinni a babát,de csak befele,magaddal szemben rakd bele.

Én nekem is ilyen van,igaz nem használom túl gyakran,de tényleg nagyon jó.

2010. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen olvastam már ezt a cikket, meg számtalan másikat, amelyik mind paráztatja a szülőket. Sajnos nem tudok mit tenni, muszáj valamiben magammal vinni és a babakocsiban, meg a kenguruban kifelé fordítva sír/ordít. Ezért kérdeztünk meg nem egy orvost is a kifelé hordozásról, mindegyik azt mondta, hogy semmi baja nem lesz tőle 4 hónaposan. 2év múlva, meg a hordozókendőről írnak ilyen cikkeket, hogy egészségtelen, mert ahogy néztem, tiszta görbe a baba háta benne, vagy csak rosszul használják sokan (inkább utóbbi)...

Mindig próbálgatom, hátha befelé is elvan benne, de sajnos fél perc után elkezd sírni, egy perc után, meg üvölteni. Amint megfordítom,nagyokat kacag és nézelődik. Ennyi. Ha a kezemben kiszem, az sem jobb.

2010. máj. 31. 11:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem kifelé fordítva ordít, hanem befelé:)))
2010. máj. 31. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Épp ez az, hogy nem baj, ha görbe benne a háta. Csak a helyes irányba görbüljön, ahogy a pocakban is volt, ne kifelé homorítva.

Persze mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó ;)

De ha megnézel természeti népeket, sehol sem cipelik kifordítva a gyereket.

2010. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább babakocsba szoktatnám, ha nagyon fáj a hátad derekad, mert ha pár hónap múlva lesz 8-9 kiló a babád, akkor is csak ölben akar majd lenni, és a boltig sem bírsz vele elsétálni mert nehéz kesz s leszakad a hátad úgy fog fájni. Mindig kicsitvrakd bele a babakocsiba had szokja, lehet hason jobban ellenne benne, akassz vagy csipeszelj ki neki játékokat! Nekem is ordított a babakocsiban de megszokta! Mikor aludt volt hogy abba raktam szopi után s ugy indultunk a boltba, vagy a hordozóba raktam s úgy tettem a babakocsiba abból kilátott tudott nézelődni cumi a szájába s elvolt. Egyik nap esett, kenguruba beraktam hogy esernyővel elmegyünk együtt a boltba 9 kilós lányommal, hát vissza fordultam olyan nahéz volt, nem bírtam!
2010. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, az lenne az ideális, de rengetegszer próbáltam babakocsiba rakni minden pozícióban, időszakban (álmosan, éberen, hogy nézelődjön...)Amikor álmosan rakom bele, akkor elalszik, de csak 20 percet tudunk menni, amint felébred, 5 perc után sír (ordít!), tehát messzire nem jutok Vele. Köszönöm a válaszod, még próbálkozom a babakocsival.
2010. jún. 4. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!