Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósüléses kérdés? Melyik a...

Autósüléses kérdés? Melyik a jobb, milyet vegyek? Jobb a drágább? Kényelmesebb neki? .

Figyelt kérdés

Kétszemélyes kocsiba is beköthető legyen, ez az egyik fő szempont.

Ezeket néztem, és ha jól értelmeztem akkor előre is be lehet kötni ezeket, a menetiránnyal szembe (nincs légzsák). 7 hónaposak leszünk, 9 kilók. Meddig tudom használni a 0-18 kategóriásat?

Ezeket találtam, de ha nektek van más ötletetek akkor szívesen veszem:


[link]


[link]


[link]

Ezt lehet előre??


[link]


Törésteszten miért nincs 0-18 kategória, ezek nem jók?K


2010. dec. 2. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Minap volt egy olyan kérdés,h elviszik e az anyukák "belepróbálni" a gyereket az autósülésbe.Szerintem tedd ezt,és látni fogod,melyikben ül a legkényelmesebben,melyikben érzi magát a legjobban,és könnyebben tudsz dönteni.Ott pontos választ is kapsz a kérdéseidre.
2010. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előre, ha nincs légzsák v kikapcsolt, akkor háttal köthető be a gyerekülés. tehát a 0-18 kilós verziók jók, de csak 9 kilóig, mivel akkor már megfordítod. az utolsó 2 tehát nem köthető előre 1 percig sem.

a 0-18 kilós elméletileg 3-4 éves korig jó.

de! ha 2 személyes a kocsi, tehát esélyed sincs hátra kötni, akkor nem tudom, h mi van. erről konkrétan a rendőrséget kell megkérdezni, mert olvastam már olyat is, h akkor bekötheted, hha máshova nem lehet, de olyat is, h akkor nem tehetsz bele ülést. szóval erre konkrétan rá kellene kérdezned vmi illetékes szervnél.

amiket kinéztél, azokból az utolsó ülés az, amibe bele merném tenni a fiamat. az rendben van, a többi ellen nekem személy szerint lennének kifogásaim. egyébként van 0-18as ülés, ami jó minősítést kapott, csak nem olcsó. ha a fiad már 9 kiló, akkor nem érdemes a 0-18as ülés, de ez csak az én véleményem.

2010. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A 0-18 kg-sak közül pl. a BeSafe-nek jó a töréstesztje, viszont nem ajánlanám, mert már tényleg kinőtte a picúrod. Igazából nem használahtó egyik sem a max. megadott kg-ig, szóval nem sokáig tudnád a babádat beleültetni. Inkább a köv. kategóriában nézelődjetek 9-18kg vagy 9-25 kg. Nagyobb tartományban pl. 9-36 kg. szintén nem ajánlanám, mert azok viszont tényleg nem mennek át a teszteken. Kb. a négyévszakos gumihoz tudnám hasonlítani ezeket, magyarul semmire sem jó. A 9 kg-snak még elég nagy, szűkítőkkel korrigálják a nagy hézagokat, a nagyoknak meg kilóg fejük-lábuk, és gyakorlatilag belepréselődnek az ülésbe. Ez sem túl biztonságos dolog. A másik két kategória ok. Amúgy a kisfiam 1 éves, 9,5 kg, és ma megyünk megvenni neki az ülést: BeSafe X3 Comfort 9-18 kg-ig. Beleültettük múltkor a boltban. Nagyon jó, és még dönthető is! Jó vásárlást!
2010. dec. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, már látom nem lesz egyszerű, először akkora rendőrséget kérdezem, és utána bemegyek boldogítani egy eladót a Brendonba. Tudtok még másik üzletet ahol jó választék van?
2010. dec. 3. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. minimanóban is sok van. arra azért rácáfolnék, h a 9-36os ülés nem megy át a teszten. azért ember legyen a talpán, aki 1 römer v 1 recaro ülésre azt mondja, h szar. nem korrigálják szűkítőkkel, hanem biztonságossá teszik, a feje pedig nem lóg túl az ülésen, mivel állítható. sőőőt! míg a 15-36kilós ülésekhez max. övvezető van, addig a fiam 9-36os ülésén övfixáló is. na ennyit arról, h semmire nem jó.

2. voltam

2010. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a barátnőmet, ő rendőr, sajnos semmilyen ülést nem lehet bekötni a kresz szerinte a 2 személyes teherautóba( Van). Ez most totális szívás! Ott vagyok, hogy el kell adni a kocsit csak persze hiteles, és nézni kell valami olcsó kocsit.

Még jó, hogy utána jártam, mert a büntetés nem kevés, ha megállít a rendőr.

2010. dec. 3. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!