Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hetes kisbabámat autóval...

Három hetes kisbabámat autóval autósülésben elvihetjük negyven kilométerre a mamájához?

Figyelt kérdés
A kisfiúnk nagyszülei tőlünk negyven kilométerre laknak, Nem tudnak hozzánk eljönni, ezért mi elvinnénk őt hozzájuk egy órára. Szerintetek szabad?
2008. okt. 23. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi 3hetesen 60km-re vittük a nagyszülőkhöz,és nem csak 1órára,hanem 3napra. Nem vett észre változást,azóta már voltunk 2x,most 9hetes. Vidd nyugodtan. Nekünk 40km volt a kórházból haza jönni. Nem nagy táv az a 40km.
2008. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. Kecskeméten szültem, onnan 120 km-re lakunk. autósülésben vittük haza a babát. azóta is rendszeresen utazgatunk. átalussza az utat, és én úgy tudom ez az utazási mód szabályos.
2008. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beteg persze, hogy el lehet vinni, nincs ezze semmi gond. mi 50 km -re voltunk a kórháztl, rendszeresen kellett vinni ellenőrzésre, másképp nem is lehetett volna.

Arra kell figyelni, hogy nagyon jó, biztonságos gyerekülésben,az ülést is előírásnak megfelelően rögzítve 0-9 kilos kategóriájúban, és kizárólag menetiránynak háttal lehet!

2008. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan vigyétek. Mi is 40 km-t utaztunk haza a kórházból. A babám most 5 hetes, de már 3 hetesen muszáj volt elvinnem magammal nagybevásárlásra a legközelebbi városba, ami 20 km, mert nem tudtam kire bízni. Nagyon jól elvolt az ülésben, végig aludt. Nem lesz gond, ha jól felöltözteted és lesz, ahol megszoptasd, vagy tisztába tedd, ha esetleg kell. Jó utat:)
2008. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi baja nem lesz a picinek ha beöltözteted szabvány bébihordót használtok és jól bekötöd!!! Sajna ha nincs rendesen bekötve akkor már szigorúan büntetnek érte.(Hátsó ülésre és menetiránynak háttal.) Mi is 50km-re utaztunk vele 3 hetesen és végigaludta.Szereti a mai napig is pedig 4 hónapos.Hasonló élmény neki mintha sétáltatni vinnéd(kivéve a friss levegő :( )de látja a fákat ,ringatózik a kis popója!!!:) És azt mondják ha kicsinek hozzászoktatod az utazáshoz később is jól fogja viselni.

Kellemes utazást kívánok

4 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, vasárnap el is visszük mamanézőbe. Szép napot!
2008. okt. 23. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!