Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 1 eves babatoknak...

Mit adtok 1 eves babatoknak reggelire? Gyumolcsoket? Tojassal hogy alltok? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
En mar unom a muzlit,joghurtot,gyumolcsot.A kenyeret nem igazan szereti de virslit ,sajtot es szalamit evett azokat szereti.De mindenhol azt olvasom hogy meg korai.Virslit majd 2 eves kortol.De akkor mit adjak neki?Vagy ne foglalkozzak vele?Es tojassal hogy alltok?En meg nem adtam neki.Es milyen gyumolcsot adtok neki?En probaltam mar a malnat,epret,dinnyet,afonyat,szolot(szeletelve).Egyedul az epertol lett rajta par potty igy azt nem is eroltetem de a tobbitol semmi baja.De elvileg meg ezeket sem igazan ehetne.De mar en unom a banan,alma barack kombinaciokat.Ebedet minden nap foztok kulon neki?
2010. máj. 31. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Na a kérdésed végével kezdem. Minden nap azt eszi amit mi, kivéve a bab, ilynekor csinálok valami más ételt neki.

Nálunk a reggeli valamilyen felvágott, inkább fehér felvágottak / nem paprikás szalámi/ de azért mert nagyrészt én is ezeket eszem és ez van kéznél. Ma pl. virsli volt a reggeli, de van hogy sütök 1-2 szelet párizsit. Viszont tojásrántottát még nem evett, azt még nem is akarok adni kb. 2 hónapig, utána simán ha szereti. Gyümölcsök közül szeret mindent, nekem az epertől nem lett baja, van a kertünkben, szóval minden nap eszik 3-4 szemet.

Nyugodtan add azokat amiket gondolsz, nem kell ennyire megválogatni neki már. Egyébként uzsonnára is vagy joghurt van kiflivel, vagy felvágott.

2010. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy éves, de reggelire még tápszert kap, max egy kis kakaóval. A tejet még nem vezettem be nála, várok is vele még néhány hetet. Mivel nem rág biztosan, kevés foga van szóba sem jöhetnek a reggeli szendvicsek, virslik és társaik....
2010. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém már evett tojást is,szokott néha joghurtot,vagy vajas sonkás kenyeret,sajtot,lekváros kenyeret,ritkán virslit,meg kap még tápszert is 120mlt.
2010. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!