Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babával bkv-én,...

9 hónapos babával bkv-én, babakocsi nélkül? Bemondta az unalmast a babakocsink, pénteken gyerekorvoshoz készülök, nem gáz, ha kézben viszem a lányomat? Mindössze 3 megállót megyünk busszal.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ebben a gáz? Ha jó kondiban vagy... :)
2010. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs hordozókendőd? Abban lenne a legkényelmesebb, még a kezed se szakadna le.
2010. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak adják majd át a helyet neked, mert hát állni, kapaszkodni, babát fogni nem kellemes. Kenguruba kösd magadra.
2010. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sem hordozókendő, sem kengurunk nincs. mindig kocsival jártunk mindenhová, viszont most az autó apának kell dolgozni, babakocsink meg kerék nélkül van:). a buszmegálló kb 2perc gyalog, a rendelőtől is kb ennyi, mikor leszállunk.
2010. máj. 31. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:

SZerintem sem gáz. Egyáltalán nem. Van hogy én is úgy megyek le vele a boltba. Most 10 hós.

Csak tényleg adják át a helyet a buszon, mert nagyon veszélyes, ha állsz!

2010. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!