Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szopizhat a babám ha...

Mikor szopizhat a babám ha neocitránt ittam? Mennyi időt kell kivárnom?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 10:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel nem kell várni
2017. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom a betegtájékoztató elolvasása nem jutott eszedbe.


"A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek készítmény alkalmazása terhesség és szoptatás időszaka alatt nem javasolt."


3 napig van az anyatejben jelen, amit te elfogyasztasz. Ezek után azt csinálsz, amit akarsz..

2017. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Képzeld el hogy eszembe jutott,de mivel mindössze 2 tasak volt itthon a dobozát rég kidobtam!Arra emlékeztem hogy szoptatás alatt nem ajánlott,ezért is bátorkodtam itt megkérdezni.De jo lenne ha te nem ide járnál flegmázni,mert senki nem kiváncsi az ilyen megnyilvánulásra bunkócskám
2017. nov. 18. 10:53
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
Képzeld, a neten rákereshetsz iq huszár... szegény gyerek..
2017. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Tessék, a betegtájékoztatója.

[link]

2017. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Én is azt akartam írni, hogy a neten fent van a betegtájékoztató!
2017. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miért nem gondolkodnak az emberek mielőtt cselekednek..De még fel is háborodik :) Gondolom a gyerek is úgy fogant, hogy másnap megkérdezted itt, hogy terhes lehetsz-e :D
2017. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Eszetekbe jutott hogy hajnal 2kor nem a neten lógok???Nyilván nem....a betegtájékoztatót köszönöm,de itt sehol nem irják meddig nem szoptathatok ha már megittam ;) tehát akkor ki a hülye?Miért nem lehet értelmes választ adni?Az hogy nem lehet inni nem válasz a kérdésre.Már megittam mert jártányi erőm nem volt és semmi más nem volt itthon,nem alkoholt ittam,nem szivtam el egy doboz cigit,nem drogoztam,egyszerüen beteg lettem és probálok gyógyulni hogy el tudjam látni a gyerekeimet.Most tényleg ez akkora baj?Persze hogy felháborodok,ha ilyen stilusban válaszolnak egy egyszerü kérdésre.
2017. nov. 18. 11:28
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem írják, mert nem gondolják, hogy valaki olyan hülye, hogy nem tájékozódik, mielőtt cselekszik! Na ki a hülye? 😉
2017. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy a hülye..Sajnálom, akárhonnan is nézzük. Tudod az a baj, hogy az emberek már unják ezeket a hülye kérdéseket és az ostoba embereket.
2017. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!