Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnád a gyerekedn...

Melyik nevet adnád a gyerekednek? Gréta, Kamilla, Lilla, Liza, Bernadett, Flóra Szabolcs, Levente, Zalán, Benedek, Boldizsár, Kornél

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 13:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
73%

A lányokból a Lizán kívül mindet.

Fiúböl Leventét, Zalánt, Szabolcsot.

2017. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
62%
Flóra, Kamilla,Kornél, Szabocs
2017. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

Ismerem az érzést a Zalánból kiindulva nálunk is hiszti volt, mert a fiamnak a Csongor nevet adtuk.

Utánna az se volt jó, hogy a kislányom pedig Olívia :D



Egyébként nekem ezek tetszenek, bár a Bernadettről sajnos negatív személy jut eszembe (régi emlékek miatt), illetve a Lizát nem adnám, nem tudom elképzelni egy felnőtt nőhöz valamiért.


A fiú nevek nagyon tetszenek szintén, de a Benedeket nem adnám, mert azt se tudom egy erős 30as férfihoz elképzelni valamiért .


De ízlések és pofonok, bármelyiket adod a gyerekednek, biztos vagyok benne, hogy nem fog szégyenkezni miatta! :)

2017. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Gréta, kamilla, Lilla, Liza lamynevekbol ezeket adnám


A fiú nevek közül csakis a zalant 🥰

2022. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!