Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Szoktasd zajhoz ha alszik"...

"Szoktasd zajhoz ha alszik" és a többi. Másnál is "síri csend" kell ahhoz, hogy nyugodt és jó legyen a nap, majd az éjszaka?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna, ha a fiam megszokja a nyüzsgést és könnyen elalszik majd bárhol. Otthon is, ne legyen gond ha kávét főzök mellette stb.


De fel kellett adnom. Be kellett látnom, hogy Ő nem ilyen. Ha nem csukott ajtónál alszik, mindenre felébred. Ha úgy megy a tv, hogy Ő nem nézi, de hallja és érzékeli a fényét, akkor éjjel 2-ig akár 4x is üvöltve ébredhet.


Másnál is van ilyen nyugalmat kedvelő gyerek? Mindenki csak azt szajkózza, hogy igenis a gyerek mellett bármit lehet csinálni. Majd hozzánk szokik. De én nem érzem ezt. Pont, hogy oda kell figyelnem mit és hogy csinálok.


Persze ez nem baj, hisz az Ő nyugalma a fontos.



2017. nov. 28. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Minden gyerek más. :) Az érzékenyebb babáknak sötétítés és síri csend kell, és ők várhatóan más dolgokban is érzékenyebbek lesznek.
2017. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik fiam mellett ágyút lehet sütögetni, a másik arra is felébred ha két szobával arrébb zümmög egy légy. Én mindent ugyanúgy csináltam pedig velük.
2017. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is hasonló. Két csukott ajtó mellett pl. mikrózhatok, de ha két edény egymásnak ütődik véletlenül, akkor annyi volt az alvás.
2017. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Detto... Anno amugy en is jottem ezzel anyunak, hogy majd szeretnem, hogy szokja a zajt, o csak mosolygott, mert en nem olyan gyerek voltam, akinek a fule mellett agyut lehetett volna dorgetni (a hugom igen). Aztan megszuletett a gyerekem. Ha meghallitta a folyo viz habgjat, nagyon sirt. A feher zaj mas, azt kifejezetten szereti, en azt be is teszem mar regota, hogy mas zajok ne zavarjak meg a nappali alvasat, es tobbnyire segit, igy siri csend sem kell. A monitor fenye ot is zavarja.
2017. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Feleségem volt, hogy a babával egy szobában porszívózott és arra sem ébredt fel.
2017. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Mi az a "fehér" zaj?


Szerintem azt kell érezze, nincs "egyedül"..es azt nem a zajtol vagy nem zajtol fogja..

2017. nov. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én most rúgtam bele a sötétben egy játékba, ami még beszélt is valamit, de a fiam alszik ugyanúgy tovább, meg sem mozdult. Máskor meg csak belépek a szobájába, és arra felébred. Szerintem sok múlik azon is milyen alvási fázisban éri a zaj.
2017. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont úgy akartam mint te de nem jött össze.Rossz alvó, napi 4x20 percet alszik az éjszakát ugyan végigalussza de tv nem megy, halovány vörös fény van.5.5 hós baba.
2017. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A feher zaj monoton zugas, mint amit a pocakban is hallanak. Hajszarito, porszivo, esohang, tengerzugas. En mellette fekszem, mert kulonben ebred, de igyis nagyon jol jon, pl. ha szomszed zajong, vagy a postas epp akkor csenget.
2017. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!