Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszaka ha szoptattok vagy ha...

Éjszaka ha szoptattok vagy ha nappal egyedül vagytok (a beszélgetésen kívül a babóhoz) a szoptatáas alatt szóljon a zene vagy vmi hogy ne legyen az a nagy csend?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Igaz nekem még nincs babóm,de olvastam egy nagyon jó cikket ezzel kapcsolatban.Arról szólt,hogy az éjszakai szopizás alatt nem szabad szólni a babához,és a fénynek is minimálisnak kell lenni.Nappal pedig pont a fordítottja,zene,beszéd,fény!Ezzel majd egy idő után meg fogja tudni különböztetni az éjzakát a nappaltól,és éjjel többet fog alcsizni:-)

2008. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon igaza van az előttem írónak, én is így csinálam. Éjszaka a legkisebb zaj és fény kíséretében szoptattam, sokszor elég volt csak az utcai lámpa fénye ahhoz, hogy valamit lássak. Már egy hetesen is simán tudta a fiam, hogy mikor van éjszaka, simán vissza is aludt azonnal, egy hónapos kora óta pedig magától átalussza az éjszakát. Nem szoktattam erre, meg semmi. Nappal viszont sokszor énekeltem neki miközben szopizott, vagy ment valami zene.
2008. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nappal nyugodtan szóljon bármi, éjjel én is a csend híve vagyok. Ha éjjel fekves zoptatsz, akár még el is bóbiskolhatsz :)
2008. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!