Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lány babákat sokkal szebben,...

A lány babákat sokkal szebben, jobban lehet öltöztetni?

Figyelt kérdés
Szomszédom ezt mindennap elmondja,nekem lányom van neki fia.De én sűrűn megnézegetem a fiu ruháka is hogy ajánlani tudjak fius barátnőimnek,hol láttam mit milyet mennyiért.És szerintem azok is nagyon cukik.Aranyos kis ingecskék,kertésznadrégok...Én nem értek vele egyett.
2010. jún. 1. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Én sem, de nekem is fiam van:)

Imádom öltöztetni, adok rá pirosat is, narancssárgát, nem csak kéket, meg zöldet.

A múltkor pont láttam az egyik aukción rózsaszínű!!! fiú pólót, de nem volt jó a méret. Egy hatalmas nagy bulldog volt rajta, kifejezetten fiús volt, csak rózsaszínben:)

2010. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom van, de gyakran fiúsan öltöztetem.Sokkal kényelmesebb és vagányabb.
2010. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak könyebb a lányokra vásárolni.

Nekem fiam van, és nem egyszer előfurdult hogy bementem a boltba hogy veszek neki cipőt vagy ruhát, és minden úszott a rózsaszín virágos holmiktol, fius meg alig.

2010. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom van, de nemsokára születik a fiam. Eddig én teljesen elégedett vagyok az ő számára beszerzett ruhatárral is - szerintem egy kispasit is lehet nagyon csinosan öltöztetni! Bár az még odébb van, mert az első hónapokban én a lányomra is bodyt, rugit, napozót adtam, semmi extra kislányos holmit, a cél a kényelem, szegények még csak fekszenek, az nem biztos, hogy farmercuccban vagy fodros szoknyában kényelmes. Azóta viszont vannak nagyon szép kis ruhái is a leányzónak, bár itthon és a játszótéren a cél a kényelem. A fiamnak is nézegettem már a későbbiekre, bizony vannak csuda klassz fiús cuccok is szerintem.
2010. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fiam van, mániám, hogy mindig csinos legyen, még itthon is nagyon megnézem mit adok rá :)))imádom öltöztetni
2010. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En a next-es fiu ruhakat imadom! Pl. vettem neki egy szurke polot amin van egy sotetket motorbicikli. Hat majd megzaballom benne. :)
2010. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a next-nek tényleg szuper fiúruhái vannak, én is nagyon birom a stílust! Sajnos vettem már a kisfiamnak olyan édi kertésznacit a next-től, hogy hamar kinőtte, pedig nagyon édi volt abban is. Az én kisfiam nagyon vagányan van öltöztetve, igaz, a keresztanyja olyan ruhákkal látja el, hogy csak nézek! 4 hónapos múlt.
2010. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem igaz!

Nekem fiam van, (4 hónapos) de imádom öltöztetni! Itthon is mindig vagány kis pasis cuccokat adok rá! A zokni színe is mindig passzol a többi ruha színéhez! :) Ja és rengeteg ruhája van. Legutóbb napozókból vásároltam be, úgyhogy most várom a nyarat, hogy rá is tudjam adni! :)

2010. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem igaz, az viszont igen, hogy a lányoknak több a választék. De fiús cuccokból is lehet már nagyon vagányakat venni.
2010. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem lányaim vannak, én meg mindig a fiús cuccokat látom többnek és jobbaknak. De lehet ha fia(i)m lenne(nek) akkor meg a lányos ruhák tetszenének jobban. De például amit nagyon keresek, az a kertésznadrág lányoknak. Szinte sehol sem kapni. (mondjuk kecskeméti vagyok, lehet Pesten több a választék amúgy is)
2010. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!