Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztessem fel a babámat...

Hogy öltöztessem fel a babámat amikor boltba megyünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első gyerekes anyuka vagyok és elég tanácstalan.. Ti hogy jártok a babátokkal boltba? Nem tudom mindig megkérni anyukámat, hogy vigyázzon a fiamra ( 3 hónapos ) amíg elmegyek bevásárolni, ezért vinnem kell őt magammal. Viszont nem tudom, hogy hogyan öltöztessem. A boltban meleg van, kint hideg, a bundáját kicipzárazom, de látom rajta, hogy melege van, de ha levetkőztetem, akkor visszaöltöztetni kész szenvedés és úgy kapálózik, hogy félek rendesen nem tudom visszaadni rá a ruhát. Nem akarom, hogy az üzletben megizzadjon és kint megfázzon... Bocsi, ha hülye a kérdésem, de tényleg nem tudom ennek a technikáját. Kellemes hétvégét nektek!
2017. dec. 2. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt egy ilyen szétcipzározható, autósülésbe való bundazsákom. Alá elég volt a sima otthoni ruha, és ha bementünk a boltba, széthajtottam.
2017. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Mi úgy jártunk, hogy otthoni ruha, bundazsák, takaró.

Takarót levettem, bundazsákot teljesen szétnyitottam, így a kocsiban szinte csak ruhában volt, nem melegítette más.

2017. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt olyan bundazsákom, amit az első hozzászóló írt. A legjobb találmány.
2017. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Na most ezek ugyan miért lettek 0-ra pontozva? 😳
2017. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én mindenkit felpontoztam. Az a probléma, hogy babakocsival járnánk vásárolni, friss a jogsim és nem merek még a babával egyedül elindulni. Próbálok vastagabb bundazsákot keresni a babakocsira, de ez kész anyagi csőd. Stokkét örököltünk nővéreméktől, de katasztrófa, hogy milyen drágák hozzák a kiegészítők és sajnos más márkával nem is kompatibilis, de mindegy ez már nem ide tartozik :D köszönöm meg egyszer mindenkinek a segítséget!
2017. dec. 2. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Én kabátba vittem be ennyi idősen, levettem és felvettem róla, ha meg overállba volt akkor lehúztam róla derékig.
2017. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Overalt lehuzod,sapkat leveszed rola.akar a kezeit is kiveheted az overalbol.ha cipzaros,gombos a pulover rajta azt is szetbontod.ennyi mar eleg,hogy ne izzadjon le ennyi idosen.
2017. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha három honapos akkor meg mozes van a vazon, gondolom nem sportulesbe ulteted a babad.Abba nem kell stokke bundazsak barmilyen jo.
2017. dec. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nem bundazsákunk volt ugyan, hanem overál, de kb ugyanolyan elven működött, mint amit a fentiek írnak.

Olyan kialakítású volt, hogy nyaktól bokáig le lehetett zipzározni (mindkét lábnál), így ha beértünk a boltba, akkor csak kizipzároztam. Sapi-sál szintén lekerült természetesen.

2017. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!