Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnatok ikerlanyoknak a...

Adnatok ikerlanyoknak a kovetkezo ket nevet? Tetszik nektek? Melyiket valasztanad?

Figyelt kérdés

Rubi/Rubina

Lina/Linetta



2017. dec. 5. 11:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem rossz bár én egyiket sem adná.
2017. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem adnék hasonló neveket ikreknek.
2017. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Komolyan???

Jack Rubi (Jack Ruby).

Nem mondd ez neked semmit.

Úgy őszintén, miért van az hogy a magyarok nem akarnak , szégyellik a magyar neveket.

Minden országban , népeknél adják a szebbnél szebb neveket, csak a magyar ilyen.

Például mostanában nem hallottam hogy valakinek Erzsébet nevet adnak. Holott az Elizabeth, a Maria, az nagyon népszerű sok felé.

Vagy a férfiaknál a Jan, , Stefan, Lesli, Luis, Sandro, stb.

[link]

2017. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzalmasak. A Rubina és Linetta olyan erőltetett hatást kelt :S
2017. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha az egyiket tényleg Rubinak nevezed el, akkor a Rubinát hogyan fogod becézni? Mert gondolom nem Rubinak.

Ugyanez van a Lina/Linett névvel.


Soha nem adnék ennyire egyforma nevet, hiszen egyik a másiknak beceneve. Kb. olyan, mintha Lili és Liliána lennének.

Oké, hogy ne térjenek el egymástól nagyon, de azért ennyire se legyenek egymás hátsójában. Az oké, hogy pl.ha az egyik bibliai név, akkor nem hangzik jól mellette a másik ősmagyar névvel, (habár ezzel sem lenne bajom), de nem értem, hogy miért kellene, hogy egymáshoz ennyire passzoljanak. Két külön személyiségről beszélünk.


De ha nagyon ragaszkodsz hozzájuk, akkor legyen Rubina és Linetta, legalább nem kevered össze őket becenév szinten sem.


Az meg már csak egy harmadrangú tény, hogy mind a 4 név ronda.

2017. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp. olyan, mintha az egyik a másik becézése lenne.
2017. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem nagyon latin szappenoperásak ezek a nevek. Furcsán hangzanak magyarosabb vezetéknevekhez (kiv. ha az apuka mondjuk latin-amerikai vagy spanyol). A Lina/Linetta még istenes tulajdonképpen, de azt sem adnám.
2017. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem adnám, nekem romásan hangzik mindkét név.
2017. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen
2017. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
A Rubina és Linett párosítás szerintem hordható. A Lina és Bina becézést viszont nehéz lesz kerülni.
2017. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!