Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hármas ikerlányoknak mely...

Hármas ikerlányoknak mely neveket adnád?

Figyelt kérdés

Abc rendben kivalasztottunk 3-3 szamunkra tetszo nevet, ezek a befutok, dönteni nem sikerült :D :


Alba-Adria-Adél

Belinda-Bibiána-Bonita

Csenge-Csilla-Csobilla

Dalma-Diána-Dorottya

Dzsenet-Dzsesszika-Dzsenifer

Éda-Émi-Éva

Elizabet-Emilia-Eudoxia

Franciska-Fruzsina-Florentina

Gerda-Gitta-Gréta

Hadassa-Hanna-Helza

Izabella-Imola-Inez/Ivett

Jente-Júlia-Johanna

Kármen-Kiara-Korina

Lina-Lara-Lejla

Madlen-Megara-Marléne

Maja-Mása-Mira

Nina-Nola-Nita

Oana-Olivia-Orsi

Pamína-Paula-Polina

Ramira-Romina-Rubina

Ramona-Rebeka-Regina

Sába-Stella-Sárlott

Szabina-Szavanna-Szofiana

Titanilla-Tamara-Tímea

Vanessza-Violetta-Viviána

Zahara-Zamira-Zille

Zsaklin-Zsüliett-Zselyke


2017. aug. 24. 23:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
72%
Ramona-Rebeka-Regina.😊
2017. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
85%
És ezek mind passzolnak a vezetéknévhez? Én azt is figyelembe venném. Amùgy nekem a Maja, Mása, Mira vagy a Lina, Lara, Lejla tetszik
2017. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
A vezeteknevunkhoz szinte minden passzol hangzásban :) az meg nem fontos nekünk hogy egy név milyen eredetű vagy stílusú:)
2017. aug. 24. 23:59
 4/74 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ezek tetszenek: Lina-Lara-Lejla (bár nekem a Lejla jobban tetszene úgy, hogy Leila)

Maja-Mása-Mira

Nina-Nola-Nita

:) majd írjátok meg, hogy melyik hármasra esett a végső választás! :)

2017. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
94%
Gerda-Gitta-Gréta :) Gratulálok,mikorra várod a babákat?
2017. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
80%
Dzs-sek és a zs-sek szerintem borzalmasak, de az összes többi mind jó :)
2017. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
74%

Oszinte leszek.Nem tetszenek tulsagosan a nevek de meg epp elmegy.Szinte az osszes nevcsoportban van egy ami nagyon nem tetszik,a masik ketto igen.

Amiket talan meg en is adnak es tetszenek:Izabella-Imola-Inez(a becezes is aranyos es nem is keverheto ossze Iza/Bella-Molli-Inci)

Lina-Lara-Lejla(en mas L betus neveket valogatnek de ez is elmegy)

Maja-Mása-Mira

Nina-Nola-Nita es Zahara-Zamira-Zille peldaul a ket peldam arra,hogy ketto nev tetszik egy meg nem.Ha elfogadsz tippet:mivel ikrek lesznek nem adnek hasonlo neveket foleg hogy a kezdobetu is mar azonos.Pl. a Nina es Nita,en a Nita helyett valami mast valasztanek,mondjuk a Norina szerintem szep lenne.Vagy a Zahara helyett Zenina,Zélia,Zorka.

Boldog babavarast!!!

2017. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Hivatalosan November21én töltjük a 9hónapot, de hát náluk előfordul-ferdül, hogy elsietik a dolgot😆😇 Azért remélem minnél tovább bent maradnak mert szegényeknek még nevük sincs, valahogy a sok vizsgálat és vásárlás alatt teljesen megfeledkeztünk a névadással foglalkozni 😆 de hát bogyó, babó és pötty nem lehet a nevük örökké 😇😀😦
2017. aug. 25. 00:19
 9/74 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a jókívánságokat

😇

2017. aug. 25. 00:21
 10/74 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy ez a harom becenev, mert tenyleg igy hívjuk őket (!) annyira rájuk ragadt, hogy szerintem születésük utan sem fogom a nevükön hivni őket, csak ez a nevadast is megnehezíti, egyszerűen nem az igazi egyik sem :( 😇😩
2017. aug. 25. 00:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!