Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha 6 hónapos babámna...

Normális, ha 6 hónapos babámnak olyan mint egy érett pattanás a BCG oltása?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,normális.Nem fakadt még ki neki?Mert előfordulhat,és az is normális.Az enyémnek már 2 hósan kifakadt.Ha váladékozik,és fáj neki kösd be pár napra,úgy kevésbé fáj,mert nem ér hozzá a ruha.
2008. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, legalább nem kell újra oltani :o) Ki fog fakadni, nyomkodni nem szabad, mert akkor csúnya krátert hagy maga után. Idővel elhalványodik, ne félj.
2008. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az oltás beadásától számított 4 hónapon belül legkésőbb gyógyulnia kellene kis fehér heggel. Így ha 3-4 naposan megkapja akkor is legkésőbb 4 és fél hónaposan már be kellett volna gyógyulnia teljesen, ezek alapján nem mondanám feltétlen normálisnak, és tapasztalni sem tapasztaltam még ilyet, de ez még nem zárja ki azt, hogy előfordult már mással is ez!

Én azért egy telefont lehet megeresztenék hétfőn az orvos/védőnő felé, biztos ami biztos alapon.

2008. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia teljessen normális.4 hónapos a kisleányom és 1 hónapja kifakadt neki,most megint olyan fehér a közepe,hamarossan megint kifakad
2008. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért a doktornénit hétfőn felkeressük vele, mert már egy páran a környezetemben rám hozták a frászt. És ez is mikor?? Amikor csak ügyelet van!
2008. okt. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!