Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez természetes, hogy 2órával...

Ez természetes, hogy 2órával szopi után bukik a 6 hetes babám? Sűrű, picit mintha sárgásnak tűnne, ami feljön.

Figyelt kérdés

eddig ilyen nem volt. olykor bukogatott evés után, vagy ha hamar tisztába raktam... de nagyon keveset és az híg tej volt.

azért sem értem, hogy 2 órával később nem kéne már , hogy üres legyen a pocija??? az anyatej elvileg könnyen, gyorsan emésztődik.

ez már 3napja megy, állandóan küszködik a hasfájástól, eddig ilyen nem volt. görcsöl, szinte rángatózik keze-lába. vmi baj lehet??? beteg? nem lázas. 2 éjjel sem tud már aludni, úgy görcsöl a pocija.


amúgy szopi közben mindig megnyugodott, de napok óta közben is felsír... és utána is sír.


2010. jún. 2. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyet mikor kevés volt neki a tejem(6hetes volt ö is)pótoltuk tápszerrel és minden rendbe volt.Bukni addig bukot míg nem kezdett el szilárdat enni pedig kapta a NUTRITONT.Szerintem már kissé megemésztette ami visszajött azért sárgás.
2010. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
annyi tejem van, még fejnem is kell szopi után. kiköpi a cicimet, ha végzett, és hiába kínálom, ha jól lakott nem kell neki. spriccel még, mikor végzett, ha megnyomom.
2010. jún. 2. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisbabámnál is hasonló problémák voltak. A védőnő azt mondta, ha evés után sok idővel jön vissza az étel, az nem bukás, hanem hányás. Nem múlt a probléma, a nyelőcsöve felmaródott a sok bukástól-hányástól, rengetegett kínlódott és sírt, rosszul aludt. Elküldtek hasi ultrahangra, hogy megnézzék, nem refluxos-e, de negatív lett. Aztán magától lassacskán elmúlt. Kb. másfél hónapot volt meg a probléma.

Én is adtam neki Nutritont, ami egy ételsűrítő, de nem nagyon változtatott a dolgon. Én utólag úgy gondolom, hogy a tápszer volt a ludas, kb. akkor kezdődtek a gondok, amikor tápszert is kezdett enni.

Beszélj az orvossal vagy a védőnővel, ha sokáig fenn áll a probléma. És ne hagyd magad lerázni (nekem először arra fogta, hogy túletetem, pedig nem így volt), nekünk tényleg szenvedést okozott hosszú hetekig.

2010. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!