Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány Fisher Price játéka van...

Hány Fisher Price játéka van a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Mik azok és mennyi idős a gyerek?
2017. dec. 10. 09:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
44%

2, egyiket se mi vettük neki.

Az egyik egy 30 éves, örökölt zenedoboz, a másik a tanuló tablet. Ez utóbbit szívesen kidobtam volna már az ablakon. Nagyon gagyi. H, mint hugi? És a rajz valamiféle kutyát ábrázol. Vagy: M, mint majmóca. Anyukád. Miért nem tudtak valami értelmeset kitalálni. Lehetett volna hinta és simán majom.

De a dalok is fantasztikusak. "A gombócot és tortát szeretjük, de melyik a kedvencünk..." Áá!

2,5 éves.

2017. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nekünk mind megvan vagy majdnem mind..3.gyereknél járunk, nagy a család sokat kaptak,sokat vettünk... szerették ő ket illetve a kicsi még aktivan játszik velük.


Sose bnéztük,hogy fischer price legyen, igy jött ki a lépés, más játékaik is vsnnak persze.

2017. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

2 éves lesz mindjárt.

1 tanulókutyus (tavalyi fajta)

1 tanulókutyus (8 évvel ezelőtti fajta, még a nagytesóé volt)

1 formabedobó

1 tanuló elemlámpa

1 csészerakosgató

2017. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 4 db: telefon, malacpersely, zebrás kockadobálós és a Bing nyuszi háza. Nagyon olcsón vettük öket leárazásokon, az nyuszi házat meg a munkahelyi mikulástól kapta. Nem rosszak, a malacperselyt és a Bing nyuszisat szereti nagyon, a másik kettöt nem annyira.

Mi se vagyunk annyira FP mániásak, szerintem a Leapfrog, Tomy Lamaze, Lilliputens játékok még jobbak. De egyébként nincsen brutálisan sok játéka, inkább velünk együtt szeret mindenfélét csinálni. Kevés játékot veszek neki, inkább drágábbakat (de sokszor akciósan) és nagyon jól átgondolom, megnézek értékeléseket, stb. Amiket így vettem 90%-ban tetszett neki és viszonylag sokat játszik velük. Mármint a sokat úgy értem, ha már vmi 15-20 percre leköti egyedül rendszeresen az bagy szó. :D inkább együtt játszunk, rajzolunk,takarítunk (ö azt is játéknak foja fel). 22 hónapos egyébként.

2017. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

Hát van néhány, egy éves múlt a kisfiúnk. Most volt nem rég a szülinapja arra is kapott párat. Ő az egyetlen unoka mindkét oldalról. Szeret velük játszani, karácsonyra is kapni fog néhányat.

Van nyugtató bagoly plüsskoma ami nagyon szeret ölelgetni, azzal alszik. Van lila kis szörnyecskénk, ezzel is eljátszik. Van tanuló kutyusa, ezt ritkábban veszi elő. Van sütifaló kincsesbödön ezt nagyon szereti. Van Bing háza, ezt örökölte a keresztanyja fiától. Van intelligens asztalka, ezzel is elvan. Van megabloks és ehhez való építős asztalka meg egy megabloks Thomas. Most kapta szülinapjára a tanuló székecskét még annyira nem szimpatikus neki. Van tanuló krétánk, azt mindig szét pakolja. Ami viszont szülinapjára teli találat volt az az ugrálós zebra, imádja folyton rajta lógna. Interaktív földöngömböt és illemtudó uzsitálcát kap majd anyóséktól karácsonyra.

2017. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%

Tanuló kutya jó

Tanuló telefon jó

Sütifaló közepes

Daloló mesekönyv közepes

Kitt katt állatok nem érdekelte

Amazing vonat nem érdekelte

Tanuló vonat jó

Oroszlános járássegítő jó

Zebra motor jó

Fisher price smart trike tricikli szuper

Jungle &crawl golyópája csillagos ötös

2 gyereket bírtak ki eddig .de pl a járássegítőt már 3 ismerősömnrk kölcsönadtam és sok hasznát vették 2-3 hét alatt stabilabban tudtak járni a gyerkőceik.

2017. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Van egy tologatos autoja,egy tanulo kutyus,most adtam el a dalolo mesekonyvet,fomabedobo,ilyen zenelo kulcsok....asszem ennyi.

A kutyus mar 10 eves,eredeti elemmel mukodik mindene tokeletes.erre az egyre aztmondom megerte.

De pl az a tologatos auto mar 2 het utan repedt fazek hangon enekelt😒

2017. dec. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!