Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price tanuló laptopot...

Fisher Price tanuló laptopot érdemes megvenni? Akinek van, használja, szereti a gyermeke?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kapná 15 hónapos kisfiam (sok más készségfejlesztő, nem elektromos játék melett).

#Fisher Price #tanulólaptop
2016. dec. 12. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a lányunk nagyon szerette/szereti, ő 16 hónapos korában kapta. Akkor is nyomkodta a gombokat, de egy kicsit később kezdett vele igazán játszani. Még most 4,5 évesen is előveszi.
2016. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Laptop 15 hós gyereknek? Te semmilyen csecsemőről szóló könyvet nem olvastál? Még tv-t sem nézhet ennyi idősen, mert nem annyira fejlett az idegrendszere. Tudom, hogy gyártanak kifejezetten ártalmas játékokat is, pl. bébikomp, de hogy van olyan szülő, aki megveszi ezt karácsonyra, szerintem szörnyű. Lap top felnöttnek kell, nem csecsemőnek.
2016. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es, ez egy műanyag játéklaptop.
2016. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es

ez csak egy laptop alakú, műanyag, elemes játék. különböző dolgokra tanítja a babát. azért jó, hogy laptopnak álcázták, mert pl. az én fiam (és minden más baba) a szüleit utánozza, és ha csak 2 percre ülnék a gép elé, ő már idemászik az asztalra, és csapkodja a laptopomat...

mellesleg, nekem nem volt ilyenem, most mégis gépezek. nem ezen múlik, mire kattan rá később :)

amúgy, pl telefont, nintendot, igazi kütyüket nem fogok neki venni már ovis korában, ahogy a többség manapság teszi. nem kéne egyből beszólni.

2016. dec. 12. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a gond ezzel, hogy később mennyit fog gépezni. Ha a bébi laptop nem világít, nincsenek rajta villódzó képek, akkor nem káros. Ha viszont oéyan, mint a tv, vagy mondjuk okostelefonon egy játék az egy ilyen pici gyereknek károsítja az idegrendszerét. Később mindenképp használni fog ilyen dolgokat és akkor már nem is baj. Én olyan 3 éves kortól hagynám a tv-t (nem egész nap), 6-8 éves kortól a tabletet.
2016. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Mi 14 hosan nem szeretjuk a bebi laptopot. Lanyom csak uti veri nem nyomkodja, sztem meg nem jott ra mi az.

A tevezesrol pedig annyit, h a lanyom 8 hetes kora ota megy hatterzajnak ja es allandoan zenei klip megy rajta. Annyira imadja h nem is bir nelkule meglenni. Most mar be is kapcsolja maganak es tancol ra.

Nem ertem mi a baj a tevevel. Ha ehhez szokik hozza akkor semmifele karosodas nem eri.

2016. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek villódzó képek.


Egyébként, nem nézünk tévét, be sincs kötve ;-)

2016. dec. 14. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!