Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babádnak melyiket...

Szchylla kérdése:

Újszülött babádnak melyiket vennéd, v vettétek ezek közül: Fisher Price altató majmocska, Ficher Price szundipajti, v Fsher Price édes álmok pillangómaci, vagy akinek van, melyik vált be?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egy sima szundikendőt vettem. Tudom, hogy nem erre vagy kíváncsi, de teljesen feleslegesek ezek a dolgok egy újszülöttnek. Nekünk majmóca van, most 2,5 éves a lányom és most játszik vele. Előtte rá sem nézett.
2017. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze, mert a baba már két hónaposan is a márkát nézi :)
2017. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a márka miatt, hanem mert ezek teccenek! De ha tudtok hasonló funkciójú, hasonló jellegű játékot, engem a noname is érdekel...
2017. márc. 13. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Tetszenek, igy irjak.


Az ujszulotteknem jatszanak semmi ilyesmivel. Nekunk is van , a 2 eves fiamat a mai napig hidegen hagyja.

2017. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Újszülött mellé nem szabad semmilyen plüssállatot, rongyit, párnát tenni a fulladás veszély miatt. Nekem egy éves múlt (14 hónapos lesz) a kisfiam és még nincs alvós barátja, pedig már rég lehetne, de nem igényli. Bocsi, ha off voltam, de én nem vennék ilyesmit.
2017. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem vettük, hanem kaptuk az édes álmok pillangómacit, de hamar száműztük a kiságyból, mert iszonyat az anyaga: rajtamarad minden szösz, szinte vonzza magához.
2017. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Nekünk Fisher Price szundipajtink van, vele szokott elaludni, minden este.

Most, 4 hónapos, van neki Fisher Price kutyushugi, vele szokott beszélgetni. Nagyon szereti őket.

2017. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Szundipajti!! Egy evesen kapta... es banom h nem vettem meg ujszulotten neki! Ezzel nem kell jatszani.. en bekapcsolom neki es hallgatja! :) 10 percig jatszik altato zenet! Nekunk van fiu szundipjati lany szundipajti lany kutyus hugi.. lila majmoca.. fisher mosdokagylo.. ezek nagyon jok! Csak ajanlani tudom!!
2017. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyiket se. Egy újszülöttnek az édesanyja közelsége kell. Nem vagyok ezen játékok ellen, de egy pici baba ezt nem értékeli és szerintem nem is érdekli. Van tanuló kutyánk és majmócánk, 1 évesen kapta de nem igazán érdekelte akkor , kb 1,5 -2 évesen kezdett el játszani vele. Inkább a kedvenc dalod dúdold neki miközben ringatod. Kb fel évesen kezdett ragaszkodni a rongyi macijához, azóta azzal alszik, 2 éves.
2017. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!