Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utónévkereső program?

Utónévkereső program?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerőstől hallottam, hogy van egy olyan honlap/alkalmazás (de pontosat nem tudott mondani), hogy feldobja az összes utónevet mondjuk az anya kijelöl 15 nevet ami tetszik, majd apuka is végignézi a neveket, ő is kijelöl mondjuk 10 nevet, a program pedig megmutatja vannak-e közös választások, vagy ha nincsen olyan név amelyik mindkét szülőnek tetszik, akkor kidob olyan neveket amelyeket a program ajánl a szülők által választottak alapján.

2017. dec. 10. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudok ilyen programról, de ha mindketten kiírnak max. 15-15 nekik tetsző nevet, kb. 3 perc alatt összehasonlítják és kiderül, hogy van-e közös név. Ehhez nem kell program.

Az, meg hogy a progi mit ajánl... Szóval a név ki lett volna írva a listára, ha tetszik, ha meg nem tetszik, akkor meg hiába ajánlja a program.

2017. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ehhez minek program? Nem tudtok egymással beszélni szóban? Te sorolod a Te neveidet, ő megmondja hogy az neki is tetszik-e.

Őrület hogy a technika világában mennyire ellustul agyilag az ember :) :) Mindenre programot meg appot keresnénk....félelmetes :(

2017. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a teljesen haszontalan válaszaitokat.Természetesen tudunk beszélni, de kiváncsi lennék arra a programra, vagy talán ez bűn???Lehet máshova menni..
2017. dec. 10. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
"Névadó kalkulátor" keress ra googleban. Erre gondoltal?
2017. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Felháborodhatsz de akkor is rettenet baromság programba pötyögni ahelyett hogy megbeszélnétek.

Egyébként seperc alatt megtalálni névadó kalkulátor vagy utónév kalkulátor alatt.

2017. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
72%-os te meg mindig itt vagy?Nincs jobb dolgod?Ha nem tudnád ez egy olyan oldal ahol lehet kérdezni, én megtettem.Senkit nem érdekel, hogy neked tetszik-e a kérdésem vagy sem.Nem vagy te annyira fontos hogy miattad háborogjak 😁 egyébként, kicsid nagy az arcod szerintem.
2017. dec. 11. 15:55
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló Neked köszönöm szépen, így már próbálkoztam, de nem jártam sikerrel.
2017. dec. 11. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én találtam ilyet: [link]


Lehet beállításokat is végezni, hogy gyakoriakra is rákeressen vagy ne, mássalhangzó, kezdőbetű stb.


Én kipróbáltam és szerintem h-lyeség. Beírtam a családnevünket és amit elsőnek kidob, az pl. egyáltalán nem illik hozzá. Amit adtunk a fiúnknak nevet és tényleg jól hangzik a vezetéknévvel, azt a 4.-ként dobta ki 20 másik névvel. Lánynévvel is kipróbáltam és hasonló tapasztalat.

Talán a beállításokkal, de nem igazán műkszik, random mód dobja ki a neveket.

2017. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetve itt van még egy: [link]
2017. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 69%-os köszönöm szépen a segítséget.Nem ezekre a kalkulátorokra gondoltam de azért majd megnézem őket😉
2017. dec. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!