Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok heti 6 program 1 éven...

Sok heti 6 program 1 éven aluli babának?

Figyelt kérdés

Így néz ki egy hetünk:

Hétfőn délelőtt baba-mama klub, délután babauszás

Kedden maminbaba délelőtt (zenés torna anyukáknak, miközben a baba hordozóban alszik a hátamon)

Kedd délután babatorna

Szerda délelőtt babamasszázs, délután találkozunk egy vele egy idős babával.

Mivel a városközpontban lakunk, minden program 5 percre van tőlünk gyalog és 1 órásak.

Csütörtöktől vasárnapig csak otthon vagyunk, illetve sétálni megyünk.


2016. aug. 10. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy mennyi idős a baba és babafüggő is. Az enyém amikor 3-4 hónapos volt ez nagyon sok lett volna, most 10 hónapos és simán bírná.
2016. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem teljesen felesleges neki ennyi program, de te tudod.
2016. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elöljàróban: mi nagyon menős család vagyunk. Folyton uton voltunk a gyermekeimmel, amíg otthon voltam Velük.

De a napi 2 program még egy 3 évesnek is sok lenne. És ez a menet hétfőtől szerdáig meg nagyon sűrű. Ha napi 1 program lenne, okés lenne, de délelőtt is elcihelődni valahová, délután is...szerintem sok. Most még nem látod a babádon, mert egy 1 éves még sokszor nyűgös vagy éppen még alszik bárhol, ahol elfárad.

Én a fiamon láttam, amikor sok volt a program. Kezdett besokallni. Egyre nehezebben indultunk el otthonról, mindg elindulás előtt kezdett bele a legjobb játékba vagy egyszerűen végignyűglődte a programot. Ez olyan 2 éves kora környéken tűnt föl nekem. Akkor lassítottunk. Minden második nap volt elmenős programunk délelőtt /zenebölcsi, ovikóstoló stb./, a fennmaradó napokon pedig otthon játszottunk aktívan. Délután igeny szerint játszótereztünk /általában minden nap megyünk a mai napig/.

Szval szerintem szelektálj! Ha van lehetőség, tegyél minden másnapra ilyen foglalkozásszerű programot!

2016. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 programtól rettenetesen kifáradhat szegény. Szerintem nagyon sok.
2016. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem lenne sok, viszont így 3 napba zsúfolva szerintem az.


De a te babád, te ismered :-) Ha bizonytalan vagy, kérdezd meg a férjed, ő veletek él mégis kicsit "kívülálló".

2016. aug. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok.
2016. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon sok, főleg, hogy még a hátadon is altatod. Szegénykének nincs egy nyugodt napja.
2016. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megyünk minden nap délután, amikor már nincs meleg, ha más nem, csak sétálni, vagy a mamákhoz, de ez a programsorozat (szerintem) nem sok, hanem rettentő sok.
2016. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

na hamarabb elküldte, bocsánat. Szóval szerintem nagyon sok, én a helyedben inkább otthoni programot csinálnék neki, amikor játszol, foglalkozol vele, de csak ti ketten, vagy apával hárman, vagy csak egy nyugodt sétára mentek, az ilyen jellegű programokból szerintem max heti 3 bőven elég lenne. Nem muszáj mindig úton lenni, kell a gyereknek a saját környezetében, nyugodtan töltött idő, ami nem alvásból, vagy a programok utáni regenerálódásból áll.

De ez az én véleményem úgy, hogy mint írtam, én is menős vagyok.

2016. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Kevés. A helyedben még elvinném teniszezni és szertornázni (ezeket ilyen korán el kell kezdeni), és beiktatnék heti két nyelvtanulós napot, valamint kéthetente egy délutánt lehetne szánni a kézügyességének, vidd el festőtanfolyamra!


A hétvégén meg pihenhet a lustazsák.

2016. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!