Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen program nyújt lehetőség...

Milyen program nyújt lehetőséget 1 éves kislány és babysitterének?

Figyelt kérdés
Játszótér, játszóház (ahhoz még picit kicsi szerintem), strand kilőve. Menni még kissé nehézkesen tud. Olyan program kellene ahol akár közben az anyuka is ott van, de amíg én vigyázok a kislányra ő lazulni tud.
2016. aug. 5. 10:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Ha valaki tud konkrétat Szombathelyen, annak örülnék!

(még a Savaria Történelmi karneválra is gondoltam, ahol bábszínházas előadások vannak). Esetleg ott tud valaki ennél konkrétabb babaprogramot? Néztem interneten, de nem írnak ennyire részletesen le semmit, csak az előadásokról, az meg nem feltétlen köti le.

2016. aug. 5. 10:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A játszótér, játszóház és strand miért nem? Pedig ebben a dögmelegben egy légkondis játszóház, vagy a strand a legjobb ötlet egy 1 évesnek. Strandon anyuka napozhat, olvasgathat, a játszóházak környékén meg van kávézó, cukrászda.

A bábszínházhoz viszont tényleg kicsi.


Egy 1 éves kislány felfedező korban van, a játszótéren (ha találtok árnyékos helyet természetesen, és nem a déli órákban) a legjobb móka a homokozó, és a hinta. Esetleg csúszda segítséggel.

Az én fiam egyévesen ezeken élvezte leginkább. Ráadásul ő sem járt még ekkor.

2016. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1 évesnek pont hogy a játszóház való nem a bábszínház!


Az èn fiamat 1 évesen semmi nem kötötte le jobban, mint ha szabadon szaladgálhatott!

Kimentek a csótóhoz, aztàn hadd menjen, kavicsozzon, amit jól esik neki...

2016. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor maradjatok otthon.

Bábszínházba ne vidd, nem fog neked egy órát üldögélni egy egy éves. Ha minden neki való helyet kizártatok, akkor játssz vele otthon, vagy terítsetek le egy pokrócot a parkban és játszatok ott.

2016. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont a játszótér, játszóház való neki, vagy esetleg olyan állatkert ahol van lehetőség állatsimogatásra, a strand is nagy élmény lehetne neki. Vagy babaprogramok, ringató pl.
2016. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért írtam le hogy játszótér játszóház kilőve mert ezek már tervben vannak/vagy épp meg voltak valósítva, csupán új ötleteket kértem, de egyébként köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!