Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babára bíztad a napirend...

A babára bíztad a napirend kialakítását, vagy te is beleszóltál? Ha igen, min és hogyan változtattál?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem volt napirendünk. Jó persze a sorrend megvolt, ébredés, evés, séta, evés, alvás, fürdés, alvás stb., de soha nem néztem az órámat, hogy juj már ennyi az idő, akkor altatni, vagy etetni kell.

Mindent akkor csináltunk amikor mindkettőnknek jó volt.

2017. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy mikor álmos mikor éhes azt nem dönthetem én el helyette, fürdésidő, torna, séta ezeket beigazítottam a legoptimálisabbra. Változtatni inkább ő szokott. Az esti elalvás tolódik. Újszülöttként már 6 órakkor aludt, mostanság inkább 8-9 közt. Már ébredni se ébred sokat éjjel, ilyesmik.
2017. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettővel úgy volt, hogy figyeltem az órát, írtam is és látszott a saját ritmusuk, hogy mennyit bírnak pl ébren lenni. Rá szoktam nézni az órára és ha a baba 1,5 óra fentlét után elkezd picit nyűgösködni, viszem aludni, mivel máskor is ennyi időt tölt ébren. Ha egyáltalán nem látom álmosnak ennyi idő után, ami ritka, akkor nem viszem. Vagy ha 1 óra után álmos, akkor viszem aludni. Az ő saját ritmusuk, de mégis kiszámítható valamennyire. Nem szólok én bele, nem járok jól, ha túlfárad.
2017. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát valamilyen szinten Ő diktál.

Nekünk igazából megvan h mikor eszik-alszik-mikor van séta stb... Kiszámítható és simán tudok ehhez igazítani bármilyen programot.általában az utóbbi időben már megvan a ritmus.

2017. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6hós a babám, pár hete van csak napirendünk amit hozzá alakítottam.Addig egy nagy katymaz volt minden.
2017. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!