Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 es tápszeren, mért van a...

A 2 es tápszeren, mért van a legkevesebb adagoláshoz 7 kanál irva azaz 710 ml? A kisfiam annyit nem eszik meg, ugyanugy lehet csinálni kisebb adagot is? De mért 7 kanállal kezdödik, kisebb adagokat nem ir?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ezekből az adatokbol ki tudod számolni ha kisebb kell.

1 kanál 101 ml kb.

innen már könnyű

2010. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7 kanál tápszerhez 210ml víz kell,így 230ml kész tápszert kapsz.Szerintem valamit félre olvastál.
2010. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam 7 kanál 210ml.perszehogy kitudom számolni,én csak arra vagyok kiváncsi hogy lehet e adni kisebb adagot?vagy azért nem irtak kevesebb adagot,mert nem lehet?
2010. jún. 2. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor vedd ennek a felét és kész a kisebb adag. miért ne lehetne kisebbet csinálni?
2010. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 mérőkanál tápszer+30 ml víz. Én 150 mili vizet melegítek5 kanál tápszert teszek bele.
2010. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet kevesebbet is, csak a kettes tápszerből általában már ennyit isznak meg a babák. Kisfiam 8 hónapos, Humana jó éjt tápszert issza, és előfordul, hogy 250-270-et is bever belőle. Persze van, hogy kevesebbet, ma pl. csak 200-at.
2010. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!