Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok jó babaruha-turkál...

Hol találok jó babaruha-turkálót a XIII. kerületben?

Figyelt kérdés
A legjobban a kis eldugott turikat szeretem, ahol kilóra lehet vásárolni.
2008. okt. 25. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nezd meg a google-ban
2008. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
merre felé vagy? van egy jó a nővér u.ban-nagyon olcsó,és nem kell kotorásznod-minden vállfán van-kategorizálva korosztály-és nem szerint is.én nike pólókat vettem3-400ft-okért
2008. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik. Én a Béke téren lakom, megnéztem a térképet, nem messze van a Nővér utca. Pontosan hol találom meg ezt a turit?
2008. okt. 27. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

hát igazából lehet,h nem nővér utca.megpróbálom jól elmagyarázni.szóval a Béke tértől a gyöngyösi utcát megtalálod.ott kezdődnek a "rokonok"menyasszony,vőlegény,násznagy..stb utca.a nővér u keressed.ott van egy gyógyszertár-és ezt a házat kell megkerülnöd.egy kis utca-és a ház aljában van-sárga ajtóval.akkor nem is nővér-de remélem megtalálod.megpróbálom kideriteni az utca nevét.üzizz,ha sikerült!!

üdv

2008. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még egy fontos kérdésem lenne: Fekvő babakocsival be tudunk oda jutni? (mert mi még csak 10 hetesek vagyunk)
2008. okt. 27. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

szóval,ma elgurultam oda,h pontosabb infót adjak-fivér u.elég kicsi a hely-ma vagy 5 anyuka volt 6gyerekkel-de elfértünk-én is azzal mentem régen.lehet vinni is rucikat-és ha nem jó vissza is veszik másnap.ma én is bevásároltam,egy sapit 350 ft-ért ,meg ilyeneket...

2008. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ha ma nem lesz nyűgös a kissrác, elmegyünk. Szép napot!
2008. okt. 28. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!