Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapjon a baba 1 éves kor...

Mit kapjon a baba 1 éves kor után?

Figyelt kérdés

Mindenhol hallani ,hogy 1 éves kor urán már adhatunk a babának ezt-azt -amazt,nem sorolom,tudjuk miket.Ez mit jelent?Tápszert is csak 1 éves korig kell adni?És utána mit?Ne nézzetek hülyének,csak nálunk(Fóton) utoljára akkor volt a védőnő,mikor térdig ért a hó...így nem tudom pontosan,hogyan tovább a táplálást illetően,csak amiket fórumokból olvasok

Most ez a napi menü:Reggeli 240ml víz+8 k tápszer,délelőtt:gyümi,ebédre:bébikaja,délután:könnyű-és finom joghurt,üresen vagy babakeksszel,este ugyanaz mint reggelire.10 és fél hónapos,kb 9,5 kiló.


2010. jún. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Neki ez elég?Az én babom megissza a tápot és még utána legtöbször kér valami szilárdat(joghurt,turo stb.)Este pedig eszik 6-kor vevlünk és utána este 9 kor tápot.

Igaz minden baba változoan eszik.

2010. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 évesen már mindent ehet, ihat tejet is. Én kisfiamnak 10 hós kora óta nem főzöcskézek külön, azt ette amit mi, kivéve tejes dolgok.
2010. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!