Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen reggeli innivalót...

Milyen reggeli innivalót kapjon 3 hét múlva egy éves baba?

Figyelt kérdés
Tápszert lehet még, igaz? Vagy Junior tejitalt?
2010. máj. 31. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisfiam is három hét múlva lesz egyéves. Doktornőt kérdeztem, hogy akkor mit vezessek be, hogy legyen, azt mondta, hogy a meleg miatt várjak szeptemberig, addig adjam a tápszert és majd fokozatosan vezethetem be a tehéntejet.
2010. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom már elmúlt 1 éves,sőt már 15 hónapos és ennyi idősen mint a te babád reggelire tejpépet adtam neki már,tápszert nem,inni pedig felforralt lehűtött csapi vizet kapott.Tápszert este kapott már csak vacsira,mert le akartam szoktatni róla.Már nem is eszik tápot.

Tejitalt én nem adtam egyik gyermekemnek sem,én hülyeségnek tartom ezeket a tejitalokat,a kislányomnak is tejet adtam mikor betöltötte az egy évet.

2010. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi már előtte tejpépet reggeliztünk, majd 1 év után tej vagy kakaó. Tápszert soha nem kapott. A tejet forralva nem itta, majd később ismét próbálkoztunk. Ma már csak mikrózom, de így jobban szereti. Így ezt kap lefekvés előtt is.

14 hónapos kislány anyukája

2010. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mildibé 1+ Junior tejitalt adom a babámnak!

Nagyon szereti!

2010. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tápszert vagy tejitalt.

a tej felesleges.

2010. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

A gyerekorvosom mondta az egy éves lányomnak (egy hét múlva tölti be):

Házi tejet vezessem be. Mert az tej. A babatejen csak a tápszeres cégek keresnek jól és a természetes mindig jobb, mint a mű.

Adjak nyáron sok gyümölcs és zöldséglevet (házit), teát, vizet, limonádét (citromos víz).

Reggelire: kakaó, karamellás sima tej, narancslé, tea.

A gyerek nyugodtan megihatja a házi tejet, nyilván forralva,semmilyen gondot nem fog okozni (nem vagyunk laktóz meg milyen érzékenyek).

Megkérdeztem, mert a védőnőm fél órás előadásokat tart a babatej fontosságáról, meg hogy nincs vmi enzim a gyereknek, hogy a tejfehérjét lebonthassa, és kezdtem magam hülyének érezni, amiért nem akarok műanyagot adni a gyereknek.

Ja, a doki közölte, ha ez a védőnőmnek nem tetszik hívja fel őt, mert végső soron ő felel a gyerek egészségéért, nem a védőnő.

Na, remélem segítettem.

2010. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!