Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babát is megviseli ez az...

Más babát is megviseli ez az időjárás?

Figyelt kérdés

Tegnap óta betegek vagyunk, babám is, én is:(Szegényem hörög, szürcsög, mint én. 4 és fél hónapos, első betegsége. Nem korai még? Anyatejes, állandóan eszik. Annyira sajnálom, olyan rosszul érzem magam, lehet tőlem kapta el. Állandó orrszívás(porszívós), de nem igen használ. Ma jön hozzá a doktor. Mit adhat ilyen pici babának?

Bocsi a sok kérdésért, első baba, és még semmi baja nem volt.


2010. jún. 3. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónaposan a mi babánk is náthás volt. Ha sós vizes öblítést javasol a doktor, az kevés, vegyél neki csecsemőknek ajánlott NAsivin orrsprayt, mindkét nyílásba napi 3x 1-1 csepp, 5 perc várakozás után porszívó. Ja, és Cebion csepp ( ez a nekik való C-vitamin. A max. elvileg 10 csepp, én ekkora gyereknek 6-ot adtam). Türelem és sok sikert-kb. 3 nap..., sajnos. (Én is doki v.ok)
2010. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sterimar-t vettem, cebion-ra pedig 1 éves kortól van ráírva, vagy én vettem rosszat? Meg inkább anyatejet teszek a kis nózijába. Remélem jön már a jó idő
2010. jún. 3. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Te tdod, csak akkor nem értem, mért kérded. Nem rosszból mondom, de ha eleve van egy elképzelésed, akkor minek kell kiírni a krdést? Anyatejet mi akkor csepentünk, ha nincs semmi baja, csak a 2-3 naponkénti orrtoaletthez. CEbion csecsmőkortól adható (ami ugye 1 hónaptól 12 hónapos kort jelent...) De úgyis azt teszed, amit elgondoltál.. Kiváncsi vagyok, orvos kollégám mit mondott... Remélem azért mielőbb túllesz rajta a BAbád...
2010. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak megijedtem, hogy ilyen kicsiként már beteg lehet. Azt mondta amit te, orrspray, cebion-csepp. Sajna kint néztem meg, hogy ez nem csecsemőknek való, amit én vettem, de majd jó lesz később.
2010. jún. 3. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A Cebion cseppből nem hisze, hogy van külön csecsemőknek.. Add neki, amit vettél, 5-6 cseppet, reggel vagy este, amikor a D vitamint is szokta. És nyugi. Még orvosként is remeg az ember gyomra, ha a babája még csak náthás is...
2010. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!