Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vesznek vért és honnan...

Hogy vesznek vért és honnan egy pár hós babától? Nagyon megviseli? 4 hós anyukája

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem viseli meg őket, kibírják, ne aggódj, még ha szegényke nagyon sír is. Rossz nézni, de hidd el, rosszabbnak látszik, mint amilyen. Szeretgesd meg utána nagyon!
2011. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rendesen, mint a felnőtteknek vesznek vért.

Lefogják ketten-hárman, már akkor üvölt, mint a sakál, a vérvételnél ha lehet még jobban, aztán picit nehéz megnyugtatni, de kész is, el is felejti. Nem olyan nagy dolog.

Inkább azért sír, mert lefogják.

2011. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lányomtól 11 hónapos koráig 12-szer vettek vért, mivel korababa volt, vérszegény, még vért is kapott. eleinte csak a kis fejéből tudtak véret venni, de később a kézfejéből. volt hogy az újbegyéből. Lényegében eddig nem viselte meg őt, picikét sírt és kész. lefogni sem kellett, én tartottam a pici kezét.


viszont legutóbb azt hittem kirohanok vele: felnőtt vérvételi helyre küldtek (az ismerősöm éppen nem dolgozott, ő kézfejből vette mindig), és a nő úgy mint a felnőttektől, a karjából vett vért. mikor először nem sikerült szólni akartam hogy hagyja békén a gyerek üvöltött, aztán egyszercsak ömleni kezdett a vér a tűből...szegény kicsim sokáig sírt még és megfogadtam soha többé nem viszem idegenhez. 11 hónapos gyerektől nem szabadna vért venni karból!!


szóval egyébként nem viseli meg, ne aggódj, gondolj arra hogy muszáj megtenni.

2011. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a fejükön lévő érből vesznek vért, egyik ismerősömnek nemrég volt 5 hónapos múlt , és onnan vettek vért a picitől.
2011. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom, hogy 4 hónapos babától honnan veszik le a vért, de az én kisfiamtól 8 hetes korában a fejéből vették. Nagyon sírt szegényke, de valószínű nem azért mert annyira fájt neki, hanem ahogy előttem is írták, mert lefogták. Én is sírtam vele. :-( Mikor kijöttünk, már meg is nyugodott, hamar elfelejtik.
2011. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 hetes volt a fiam amikor a sarkából vették a vért.Humánusabb mint fejből.
2011. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 3 hónaposan a fejéből vettek (koraszülött, vérszegény volt)! Engem jobban megviselt, mint őt, ő épp csak felnyüszített, egy kis pofi simi, és már nem is volt gond, kapta is a dícséreteket! Mondjuk ő hozzá volt szokva a másfél hónap kórház alatt a tűszúrásokhoz szegényem! De szerintem ezeket a gyerekeket még nem viseli meg annyira!
2011. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vesznek karból is piciknél. Nagyon-nagyon sírnak, de nem a fájdalom miatt, hanem mert le kell fogni őket. Pár perc alatt elfelejtik a dolgot, ne aggódj. Nem fáj neki!
2011. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor nem lehet rosszabb egy nyelvfelvágásnál.....
2011. júl. 25. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
jézus..
2012. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!