Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy a gyerkőcöt ki kellett venni a bölcsiből mert nem bírta lelkileg, hogy elszakadt anyától?

Figyelt kérdés
Készülünk bölcsibe, így csak érdekel, úgy eszembe jutott.
2010. jún. 3. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyat már láttam, nem is egyet, hogy a hisztis mama miatt ki kellett venni a bölcsiből a gyereket, mert a mama nem tudott elszakadni a gyerektől és ott ült fél napokat, mert "nem hagyom itt, ha sír"

A gyerekekkel általában nincs gond, ha fizikailag egészségesek.

2010. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem hallottam ilyenről még. Minden gyermek megszokja, ki hamar, kinek hetekbe telik. De ilyenről még tényleg nem hallottam. Valóban, inkább a mamikkal van gond, Ők szakadnak el nehezebben.
2010. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én férjemet ki kellett venni oviból. bölcsibe nem járt. mikor elkezdték az ovit csak állt és sírt vigasztalhatatlanul a kerítésnél és leste anyósomat mikor jön. az ovónők mondták hogy ha van rá lehetőség inkább vegyék ki mert lelki sérülést okozhat neki. így kivették. de felnőtt korra semmi baja nincs ! anyósom egy tündér- tehát nem akaszkodik ránk, nem erőltet semmit, nem befolyásolja a fiát. sőt inkább engem pártol :)
2010. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én kislányom nagyon anyás, extra módon, mert mindig csak ketten vagyunk anap nagy részében, sajnos el kellett költöznünk a rokonainktól ,barátainktól más városba. a szeparációs szorongást is nagyon erősen élte/éli meg. irtózik az idegenektől, utcán barátságos , de ha valaki fel akarja venni, akkor elkezd torkaszakadtából üvölteni. eleudni is csak velem tud. szóval én simán el tudom képzelni, hogy őneki baja lenne. nem is adnám be, de mondjuk hely sincs.

szóval szerintem lehetséges, ha érzékeny a gyereked, vagy épp a szep. szorongás időszakában van. vannak gyerekek akiken kmeg se kottyan, de van akinél gond lehet. sok függ a környezettől, ha sok rokon van, barátok jönnek mennek, akkor kevésbé lehet gond. persze akkor sem feltétlen gond, ha nincs sok rokon, de az nehezítheti a hylezetet.

2010. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!