Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a babák 8 hónapos...

Igaz, hogy a babák 8 hónapos koruk körül fogékonyabbak a betegségre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2010. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, 14 hónaposan lett először beteg lányom.
2010. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi.Olvastam valahol,hogy az anyatej tápértéke csökken a 8.hónaptól és nem nyújt olyan szintű védelmet,mint azelőtt,de nem emlékszem pontosan,hogyan írták.
2010. jún. 5. 14:49
 4/16 anonim ***** válasza:

még nem hallottam erről...

Igaz nekem tápszeres volt a fiam, de 1 évesen volt először és utoljára beteg eddig... most 27 hónapos...

2010. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem azzal kevered véletlenül, hogy a baba szervezet vasraktárai kiürülnek addigra, azért ajánlják max. 6 hónapos korban elkezdeni a hozzátáplálást?
2010. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem igaz! Az anyatej védőhatása megmarad ugyanolyan szintűnek egészen az utolsó kortyig. Sőt! minél kevesebbet szopik a baba, annál töményebb az anyatejben lévő immunanyag! Egyébként az enyém 20 hónapos, még máig szopik és még egyszer se volt beteg... 3 nagy tesója van, akik bőven hordják haza a bacikat.
2010. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Igen, igaz.

8 hós kor után ajánlják a bifidus bacis tápokat adni az anyatej mellé, mert az anyai immunoglobulin, ami védi a baba immunrendszerét elfogy az anyatejből.

2010. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, az én kis 15 hónaposom még nem volt beteg, őt egy éves koráig szoptattam. A szomszéd kisfiút az aynukája bőven szoptatta két éves koráig, de gyakorlatilag kb három hónapos kora óta havonta beteg.
2010. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Mik azok a bifidus bacis tápok név szerint?Nekem nem ajánlották.
2010. jún. 5. 21:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Beba de szerintem a Milupába is van. Mi Milupásak vagyunk.
2010. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!